Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Le szeretnék feküdni a barátom...

Le szeretnék feküdni a barátommal, de mi van ha nem tetszek neki ott lent vagy ilyenek. És miért vagyok ilyen szégyenlős?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kész leszel rá, el fogod tudni engedni magad és nem fogsz aggódni, ha a fiú is segítségedre lesz. Szerintem senkivel sem kellene lefeküdnöd addig, amíg ilyen dolgokon aggódsz. A pároddal mindent meg kellene tudnod beszélni. Ha 12-14 vagy, még bőven ráérsz.
2009. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
67%

most mit izéltek itt,az természetes ha van egy kis önértékelési probléma egy lánynál,,és izgul az első aktustól.

ne aggódj ha ápolt vagy akkor nem kell mitől tartanod, ne legyél annyira szégyenlős , lehet hogy magadon látsz egy kis hibát mikor a tükör elé állsz,,kisebb a melled hasonló ..egy férfinak nagy öröm egy női test főleg azé akit nagyon szeret.Amikor én először sexeltem a szerelmemmel bevallom kicsit én is izgultam :P pedig nem vele veszitettem el a szüzességemet. (sajnos)de átadtam amgam teljesen neki és tök jó volt.

,ugyhogy te is bele fogsz jönni,,nyugodj meg nem fog csúfolni meg ilyenek,,és ha odakerül a sor akkor te is bókolj neki ! hidd el sokat segít:)

2009. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hm..ha szeret nem az lesz az elsődleges, h milyen vagy ott lenn! és, h nagyon szégyellős vagy? én is annak tartom magam, de ha jön a vágy és égsz 1000rel, elmúlik ás átadod magad a vágynak és a párodnak és elmúlik az a fránya szégyenlősség (tapasztalatból mondom 18/l)
2009. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!