Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Annyira szégyenlős vagyok,...

Annyira szégyenlős vagyok, hogy nem merek lefeküdni a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira szégyenlős vagyok , hogy egyszerűen képtelen vagyok levetkőzni előtte ( nem vagyok egy bomba nő 171 cm 78kg szinte alig van mellem)8 hónapja vagyunk együtt és néha bepróbálkozik de én nem tudom levetkőzni a gátlásaimat. Szeretem és én is akarom őt csak had köthessem be a szemét. Neki viszont nem tetszett ez a szem bekötős dolog. Azt mondta akkor inkább még vár. De én úgy érzem, hogy az az idő sosem jön el amikor én levetkőzöm előtte. Mit tegyek? Nem akarom hogy egyszer csak megunja a várakozást.. 17/L
2011. máj. 27. 12:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
A szégyenérzeted még erősebb a szexuális vonzalmadnál. Ezek szerint még nem tudsz vele teljesen feloldódni, testestül lelkestül az övé lenni. Addig ne is feküdjetek le. Egy kicsit önbizalom hiányos is vagy e mellett. De nyugi, csak idő kérdése.
2011. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Panda Péter ***** válasza:
30%
hát pedig meg fogja. próbáld elfogadni magad és levetkőzni a gátlásaid. másképp nem megy.
2011. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
0%
Szerintem ez azert van mert nm szeretedd elege ha szeretned akkor barmit megtennel erte.
2011. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
93%

Ha már 8 hónapja együtt vagytok és nem érdekli, hogy egy kissé molett vagy és úgy szeret ahogy te vagy, akkor szerintem nem kéne ekkora ügyet csinálnod belőle.

Próbálj meg feloldódni esetleg megoszthatnád vele aggodalmaidat.

2011. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát mint ha én írtam volna 4 évvel ezelőtt:)

Nekem se volt/van nagyon mellem, el is sírtam magam hogy nem fogok neki így kelleni, mire kiböktem ezt neki is, de egyáltalán nem érdekelte hogy mekkora. Ha szeret nem a melledért szeret hanem ahogy vagy!


Rám is 8 hónapot várt a barátom, azóta már 4 éve vagyunk együtt!


Ne félj, ha úgy érzed hogy szeretnéd csinálni de csak ez az akadály, kérdezd meg hogy zavarja-e, de nem fogja...


Hajrá:)ne félj!


21/L

2011. máj. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy nem mer levetkőzni előtte még nem azt jelenti hogy nem szereti eléggé...inkább azt hogy magával nincs megelégedve, és meg akar felelni neki és azért nem meri megtenni mert úgy gondolja hogy nem elég jó a barátjának..ezzel nincs semmi probléma, nem lehet mindenkinek tökéletes alakja, meg egekig verdeső önbizalma. Ezt csak magaddal tudod tisztázni, szerintem ebben más nem segíthet. Legalábbis én így vagyok ezzel..

18/l (170/70)

2011. máj. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Előbb-utóbb úgyis le kell vetkőznöd előtte, különben elveszíted. Szerintem egy nagy levegővel dobd le a ruhád és kész.
2011. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%
Tönkreteszed az egész kapcsidat remélem azt tudod.
2011. máj. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%

Ja, meg kéne csinálnod. És utána majd nagy kő esik le a szívedről. Meg 8 hónapja azért csak szeret annyira hogy nem zavarja egyébként sem.


Sokkal rosszabb ha emiatt a gátlás miatt jön még több hülyeség mikor ennyivel is megoldható lett volna.


De más meg, nem tudom ö is 17 éves-e. De most ö szemszögéből lehet ugyanolyan zavarban van mint te, örül hogy egyáltalán együtt vagytok. Na de igen 1 alkalom nehéz lehet de utána már könnyebb lesz.

2011. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Talán a legjobb megoldás erre, hogy iszol előtte egy kicsit, hogy oldódj valamelyest (persze azért ne rúgj be :P), és utána sötétben csináljátok.

Így te is oldottabb leszel, és attól se kell félni, hogy meglát. Ezzel így fokozatosan hozzá tudsz szokni, hogy meztelen legyél előtte. Később meg már gyertyafénynél vagy egyre világosabban is merni fogod.

Amúgy, ha szeret, úgy szeret, ahogy vagy, tetszel neki mindenhogy. ;)

2011. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!