Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ki mikor veszitette el a...

Ki mikor veszitette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

16/fiú vok...

Most örülhettek, mert ékezettel irok:D

Nah az a kérdésem, hogy ki, mikor veszitette el a szüzességét???

De irjátok: a nemed(mi vagy, fiú vagy lány?), a korod, a partnered nemét, korát, és hogy milyen volt:D Nah meg 1 kis sztorit is kérnék:D kicsit részletesen, hogy hogy történt, meg mit csináltatok, milyen sorrendbe , tehát részletesen.... pld: a csaj lesz*pott...aztan ez meg az ...igy gondoltam:D

Azért irtam ezt a kérdést, mert kiváncsi vagyok hogy milyen az első.:D Még szűz fiu vok, de 4x mar le*zoptattam 1 csajt:D

Kérlek ne gyertek olyanokkal hogy mit avatkozok bele a magán életetekbe, meg hasonlók, mert 1úgyse ismerlek...2nemtudom meg sose hogy ki vagy...3meg anonim oldal ez...

Komoly és rendes válaszokat szeretnék!! Ha csak hülyeséget tud valaki irni akkor inkább ne irjon, csak értelmes válaszokat akarok!!!

Köszönöm előre is a válaszokat!!!! Jah és most nem tudjátok mire mondani, hogy hibásan irtam xD

Mégegyszer köszönöm!!!


2011. szept. 19. 17:24
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:

Nem veszitette, hanem veszítette. Háhá. :'D

Ha leszopattál egy csajt 4szer 16 évesen, akkor gratulálni tudok annak, aki kiszart. Jah, és a történeteinkre vagy kíváncsi? Szerinted van még rajtad kívül olyan, aki egy oldalra rakosgatja ki a nemi életét? Kétlem... vagy ha igen, akkor jó játékot együtt az ágyban! Most hiába kezdesz el nekem olyanokat írogatni, hogy mekkora bzi vagyok, meg ilyenek, mert sz@rok rá. :D Ne gondolod, hogy engem felcsesz az, hogy te szidsz. Mondj amit akarsz, de mindenkiről ordít az értelem, főleg ha ír. ;)

Pacsi!

2011. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
"Jah és most nem tudjátok mire mondani, hogy hibásan irtam xD" Azért epic fail, hogy a veszítette és az írtam szavakat rövid "Í"-vel írtad!
2012. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
49%
14 évesen osztály táborba befeküdtünk az ágyba és előszór csak smároltunk meg csókoltuk egymáás nyakát aztán levettem a pólómat és aztán az övét és puszilgattam a mellét aztán elkezdett leszopni... és utána én nyaltam ki a sunáját és aztán bedugtam neki(kellet a segítsége mert szűz gyerekként élőszőre nem találtam teljesen és nem akartam hogy nagyon fájon neki). És aztán elélvezett és utána én is és végee:D kicsit vérzett és elég nagyot orditott. szerencsére csak a végén jött be a tanárnő mert megtudta. Amm a lány is 14 volt:DD ez az én sztorim
2013. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!