Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Holnap este lesz az 1. Mire...

Holnap este lesz az 1. Mire figyeljek? Hogyan tartsak ki sokáig? Tanácsokat várok (17/F)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 19:00
 1/10 A kérdező kommentje:
(a lány már állítása szerint nem szűz)
2009. ápr. 24. 19:01
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elötte végez önkielégitést, és nem árt ha többször... Gondolom, azért szerettnél "kitartani", hogy a lánynak jó legyen, javaslom még a hosszu elöjátékot is (simogatás, ölelés, csok, becézgetés stb,...).

Sok sikert!

2009. ápr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

előtte ne nagyon verje fel a farkad, mert ha már petting során is majdnem elmentél, akkor a punciban egy perc után elsülsz...


de ne stresszelj ezen (bár úgy is fogsz:)), fogd fel úgy, hogy ez egy dugás lesz a sok közül, szóval belefér, ha az "egyik" nem lesz olyan jó.

2009. ápr. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Sztem az h kitarts már ott el van szurva h ilyen pontosan h akkor holnap este lesz mert már be vagy stresszelve rá vagy készülve és kb az lesz h hosszúelőjáték a lány nagyon fel pörget téged főleg ha már nem szűz és be rakod és kb ezzel a lendülettel el is sülsz.de majd a következő jobb lesz

én mondjuk a sontanitás híve vagyok semmit sem szoktam tervezni h lesz mint lesz főleg nem a szexet mert az meg öli az egészet ugy jo ha csak ugy jön el kap a hév télged is part nered is és egyszer csak meg történik nem el erre rá készülni h holnap este vagy ekkor meg ekkor szeb és jobb ha csak ugy jön

sztem legalább is így van.

amugy bocsi a heléye írásért picit fárad vagyok

2009. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
jah előző vagyok 20/F
2009. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szia!légyteljesen önnmagad nem kell stresszelni a lány már nem szűz ez még jól is jön neked.Pettingnél vigyázz ne engedd hogy a végsőkikg felizgasson mert akkor hamar véged lesz a punciban. inkább a vágyaid éld ki a barátnőd kényeztetésében. a pózról nem beszélétél ha lány akar irányítani menj bele úgy sokkal jobban megnyugszol nem te irányítasz.sok sikert és ha idő elött elsűlnél is ez nem gáz kis pihi és kényeztetés és ujra állni fog.
2009. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy korán el fogsz sülni? én is ezen paráztam még tegnap előtt :D és 40 percen keresztül folyamatosan nyomtam a csaj már elzsibbadt és nagyon rá kellett gyúrnom hogy elmenjek és tényleg igaza van annak aki azt írta hogy nem szabad megtervezni minek? persze lehet hogy kivétel vagyok nem tudom mi az átlag

16/f

2009. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
na túlvagyok rajta... sajnos idő hiányában csak pettingig jutottunk, de mire végeztem lent leizzadt, nem érezte a kezeit, és remegett... szal csak jó volt... uánna én még csak fel se álltam :S nem értem mi lehetett a baj... elég gáz volt, mondjuk időnk se lett volna sokkal többre, de akkor is :S azon filóztunk biztos az volt a baj, hogy itthon voltak, és paráztam hogy ránk nyitnak... ötlet? :S
2009. ápr. 26. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:
biztosan a túlzott izgalom és félés hogy benyitnak a legközelebbit nyugodt körűlmények körűl tegyétek akkor nem lesz ilyen probláma. amúgy kösz hogy megírtad azért majd az igazit is mondell hogy sikerűlt!
2009. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na, azóta jobb lett? hány éves volt a csaj? mennyire tapaztalt?
2010. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!