Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudnám elveszteni a...

Hogy tudnám elveszteni a szüzességem gyorsan?

Figyelt kérdés
Úgyhogy se suliban,se a szüleim ne tudják meg?
2011. szept. 25. 20:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
sok eszed van. gyorsan el kell veszíteni, hogy ne legyél szűz,de azért mégse tudja meg senki. ennek mi értelme van? most azért akarod elveszíteni,hogy felvághass vele (=holt buta vagy), vagy miért? ha úgyse tudhatja meg senki?
2011. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem azért akarja gyorsan elveszteni, mert összejött egy fiúval, és mire lefekszik vele, már nem akar szűz lenni.
2011. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
47%

Ha akarod segitek.

Vigyázni fogok rád. Fel is izgatlak rendesen, kinyalom a puncid, aztán szeretkezés. Óvatosan, ügyesen hogy ne fájjon és neked is jó legyen. 2-3 óráig birom.


H-B megye, F18. Privit irj :)

2011. szept. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%
Úgy, hogy írsz nekem! Oszt hajrá!!!
2011. szept. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%
22:56 Ki nem így csinálná? Szerintem csak egy csepp vagy a tengerben. Én is érzéki tudok lenni és elég jól bírom, de én nem ajánlom fel magam. Na ez a különbség többet ér:)
2011. szept. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
kérdező te egy szánalmas,buta tyúk vagy,ennyit tudok mondani,16 évesen megdugatnád magad,hogy ne legyél szű,csináld aztán ha terhes leszel,és lányod lesz reménykedj hogy ő nem lesz olyan idióta rib@nc mint az anyja,aki ahelyett hogy várna a szerelemre és neki adná 1-2 év múlva,inkább szétrakja a lábait mert egy eszetlen önbecsülés nélküli birka
2011. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
kis ku.rva,igy nemtudom hogy lesz pasid legalábbis én tuti nem járnék veled ezekután.kúr.asd fel magad 1cigányal az lesz a legjobb...
2011. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%

Nem kellene egyből leku.rvázni.. Bár nem tudjuk a dolog miértjét, de nem biztos, hogy azért akarja gyorsan elveszíteni, mert könnyűvérű.

Pár évvel ezelőtt velem is hasonló volt a sztori, totál belezúgtam egy srácba, aki jóval idősebb és tapasztaltabb is volt nálam. Alakulgattak a dolgok közöttünk, de neki 1 évre külföldre kellett mennie.. Időközben én megismerkedtem valakivel, aki iránt ugyan nem éreztem semmit és kb negyedannyira vonzódtam hozzá, mint a másik sráchoz, de jó fej volt, teljesen odavolt értem, aranyos, figyelmes ezért lefeküdtem vele, életemben először vele igen, neki adtam a szüzességem és tudjátok mit? Lehet akármilyen riba.ncnak tartani, egy másodpercig nem bántam meg, hogy nem azzal a sráccal volt az első, akit 6 éve szeretek azóta is tiszta szívből, mert így tökéletes és gyönyörű volt vele az első közös éjszaka is, nem kellett azon parázni, hogy mi van ha vérzik, mi van ha fáj vagy nem kellett várni az ötödik alkalomig pl hogy én is élvezzem..

Nem hiszem viszont, hogy ettől kevesebb lennék emberileg vagy kiérdemelném a riba.nc címet, mert a rib.ancság nem itt kezdődik..

Éppen ezért nem kellene talán nektek sem egyből ítélkeznetek.

2011. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Úgyhogy se suliban,se a szüleim ne tudják meg?"


Tehát te arra gerjedsz, hogy valami mások előtt szégyellnivaló módon szexelj?

2011. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Dugj fel egy vibrátort inkább, minthogy ribivé válj. A műbroki is át tudja szakítani a szűzhártyát.
2011. szept. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!