Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem kellenek senkinek a...

Miért nem kellenek senkinek a kicsit teltebb, kövérebb lányok/nők?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem ha egy pasi meglát gy vékony csajt az útcán és egyből feláll a farka de ha egy kövérebb lány sétál arra inkább elfordítja a fejét. :(
2011. szept. 26. 18:25
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:

Hát messze nem vagy kövér:D


Amúgy biztosan félénk vagy, vagy látszik, hogy elégedetlen vagy a külsőddel és azt megérzik.

2011. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Ők itt telt lányok:

[link]


És mi bajotok van velük? Az eszem megáll némely férfiakon!


23/l

2011. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
74%
Előttem lévő ne mondd meg mi tetszen nekem jó ? :DD
2011. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

18:47

Amit belinkeltél az tényleg telt. Viszont ez már kétségtelenül kövér, nagyon kövér (dagadt ha úgy tetszik, a jóisten kíméljen meg minket az ilyenektől):


http://www.youtube.com/watch?v=H9TRLyKaGFc

2011. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:54, mindössze megdöbbenésemnek adtam hangot. :) És szerettem volna megmutatni, hogy nem csak a vékony lányok szépek, valamint, hogy a telt nem egyenlő a hájas, kétpofára zabáló zsírdisznóval. :)


23/l

2011. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm hogy így gondolod és örülök hogy vannak oylanok is akiknek a molettek is bejönnek.. köszi a válaszokat :)
2011. szept. 26. 20:02
 17/32 A kérdező kommentje:
Egyébként csúnyának nem mondanám magam mert az arcom szép , ezt már sokan mondtaák.. a ruháim se a legrondábbak csak azért leadhatnék 10-15 kilót... :=(
2011. szept. 26. 20:05
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Énis eléggé dundi/telt vagyok!

(Főként a pajzsmirigybetegségemnek köszönhetően.)

Énis szeretnék fogyni,heti 6x az edzőterembe szenvedek,most is majd éhen halok.

Nekem még sosem volt barátom,és biztos vagyok benne hogy a túlsúlyom miatt.Mert amúgy nagyon szép vagyok,jól öltözöm,szerintem jófej szerethető tudok leni ha akarok.

Remélem hamarosan találok egy pasit akinek így is tetszeni fogok!Mert kezd elegem lenni

2011. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:18



Elárulod hogy milyen idős vagy és hol laksz ?

2011. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:25


A teltebb nőket is szívesen lefektetném és a vékonyakat is! Sőt, az idősebbeket is és a fiatalabbakat is!!


A vékony csajokban az az izgató, hogy vékony testük van ami szép megfogható és nőies. közepén egy arányaiban hatalmas puncival. A kövér nőket is megkívánom néha azok meg a telt pakolnivaló tastük miatt szexisek. Az idősebb nőkben az érettség, a fiatalabbakban a kislányos feszesség a szexi és vonzó!


A párválasztás viszont már sokkal nagyobb kérdés!!! A szexuális szépség és az esztétikai szépség ugyan fedésben van de nem ugyanaz!


A fenti klippben táncikáló csajt pl valószínű megdugnám, de nem járnék vele, se nem akarnék tőle a szexen kívül semmit sem mert az a testalkat egyáltalán nem szép!


Neked van képed az alakodról? Nem akarod belinkelni fej nélkül? :)

2011. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!