Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem kellek senkinek, mit...

Kata899 kérdése:

Nem kellek senkinek, mit csináljak?

Figyelt kérdés
21/F vagyok,(csak hugom account-járól írok) Akármit csinálok, akárhogyan próbálkozok sosem jön össze a dolog. Konkrétan nem a szexre gondolok, hanem egy normális kapcsolatra. Volt már sok "barátnőm" azért " mert ezek többnyire ilyen 2-3 hétig max. pár hónapig tartó dolgok voltak, ahol a legjobb esetben is csak pettingig jutottam el. Lehet, hogy bennem van a hiba, hogy a nők így elhatárolódnak tőlem, de nem tudom egyszerűen mi lehet az. Nyílt, őszinte, barátságos ember vagyok. Nagyon frusztrált vagyok emiatt főleg, ha belegondolok h már 21éves vagyok, lassan elszáll a fiatalságom és sehol se vagyok... :(
2010. dec. 18. 18:14
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
93%
Lehet hogy rossz helyen keresgélsz. És emiatt ne legyél fruszrált. Ez úgy szokott lenni ha nagyon keresel valamit úgyse találod meg, de ha nem keresed éppen akkor fog a kezedbe akadni.
2010. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De olyan nincs, h minig csak rossz helyre nyúlok, mindig csak én szívok, és elnézem h körülöttem mindenki boldog, csak én vok mindig magányos. Én ezt nem bírom már sokáig, ki fogok készülni idegileg :S
2010. dec. 18. 18:25
 3/33 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerűen csak csúnya vagy. Hiába mondja sok nő, h neki a belső számít, ha vki túl csúnya, akkor lehet akármilyen tökéletes belül, nem érdekli őket. Változtass vmit a külsődön, ha tudsz, különben ezután se lesz több sikered!
2010. dec. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ja és a " ha nem keresed akkor fogod megtalálni" dologról annyit h így se kellek senkinek h én kezdeményezek, ha meg leszarom az egészet és nem foglalkozok vele úgy pláne. Nem fog egy lány se kezdeményezni nálam magától, pedig nem vok ronda pasi...
2010. dec. 18. 18:31
 5/33 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok csúnya, nagyon szép (igaz elég lányos) babarcom van, szőke hajú, kék szemű ( állítólag ez a nők egyik ideálja, de persze én vok a kivétel, miért is ne) pasi vok. Nagyon igényes vagyok magammal szemben, és érdekel a divat is, szal még azt sem mondhatod h szarul öltözködöm. Nem is láttál rólam képed de megállípítottad h ronda vok... ÉRTELMES emberek hozzászólásait várom!
2010. dec. 18. 18:37
 6/33 anonim ***** válasza:
77%

Biztosan nem te vagy a csúnya!

Csak egyszerűen az eggyik lány se volt a te ideálod.! :D

Járjál sokat bulikba ahol szép fiatal lányok vannak.

Ott nagyobb az esély rá hogy egy jó lányt találsz magadnak.Sok szerencsét!!!!

16/L

2010. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 sasna ***** válasza:
én is ismerek ilyen pasikat, total rendesek, de senkinek se kellenek.. és nem értem, h miért.. :S nekem pl. pont az ilyenek jönnek be, csak én az idősebbeket szeretem :)
2010. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
én tudom miért, mert azt gondolják rólunk a nők h unalmasak vagyunk, de attól h kedves, figyelmes vagyok, őszinte, tisztelem a társamat, nem kúrok félre, nem vagyok/vagyunk unalmasak, főleg nem az ágyban :P
2010. dec. 18. 20:06
 9/33 anonim ***** válasza:
Sasna, pontosan mit jelent az h az idősebbeket szereted? :D
2010. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

a témához kapcsolódó kommenteket kérek, ne OFFolj, ha kíváncsi vagy rá, vedd fel vele a kapcsolatot!

köszönöm

2010. dec. 18. 22:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!