Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem kellenek senkinek a...

Miért nem kellenek senkinek a kicsit teltebb, kövérebb lányok/nők?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem ha egy pasi meglát gy vékony csajt az útcán és egyből feláll a farka de ha egy kövérebb lány sétál arra inkább elfordítja a fejét. :(
2011. szept. 26. 18:25
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok azért amit írtál te lány ennyire ne kínozd magad...! a képet meg nekem mondtad vagy a másik leányzónak?
2011. szept. 26. 20:56
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem pont bejön a teltebb lányok akiknek van egy kis pocakja meg van rendesen dereka, ha még az arca is szép akkor főnyeremény. Más kérdés hogy én mint a "mackós" pasik egyik tagja még a telt lányoknak se kellek, volt már olyan telt lány aki visszautasított mert neki az izmos pasik jönnek be. És poén hogy a telt lányok is megkapják a jó csajokat, csak a mackós pasik nem kapják meg se a szép telt lányokat se a vékonyakat. Pedig én se tartom magam rondának.


21/f 187/110 :P

2011. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Sajnálom pedig ha nem vagy csúnya... nem értem.. én szeretem a mackós pasikat.. mert nekem sem egy kapcsolatom volt eddig és elég komoylak... fél év két év jó 16 éves vagyok de szerintem nem rossz idők..és nekem főleg mackós pasijaim voltak a mackókkal volt a 2 év egy izomaggyal pedig a félév a többi pedig csak ijen 1-2 hónap .. de ne értsetek félre ez nam asztjelenti hogy végigkúrt mind oszt ennyi... még szűz vagyok.. :)és még egy pár évig leszek is :)
2011. szept. 26. 21:11
 24/32 anonim válasza:
100%
Én bármikor összeismerkednék egy telt lánnyal már csak barátkozni is :) velük kerekebb a világ .. :) ;)
2011. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
76%
Heti 6 edzés (2 krav maga, 4 testépítés), ügyelek a kajára, adok magamra, szerintem elvárható, hogy a barátnőm se egy bálna legyen...
2011. szept. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van utolsó. De remélem egy akkora felszínes paraszt csajod lesz mint amilyen te vagy. De legalább elmondod majd hogy kva jó teste van.
2011. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha ennyi pasi volt akkor nem tudom minek tetted fel a kérdést. Mackos pasi.
2011. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Elöször vedd le a szemed a fiukról mert látszik ha valaki kétségdeesetten keresi szomorú kutyaszemekkel ki az én párom. Válassz a testalkatodhoz és a KORODHOZ illő ruhát nem kirivó őn mutogató ruhát, de ne legyél spártai. A nőiesség nem a ruháben meg a testszépségében van hanem a személyiségben. Öszinte vidámság; ne szarkaztikus és gúnyos legyél. És ha egyedül vagy ne az legyen a fő gondolati téma,hogy sajnálod magad(a tv sem tesz jót ahol a gizda műmellő debilek akarják egymás szemét kikaparni). Nekem már volt telt barátnőm nincs különbség a nők között csak a nőiesség és a józan gondolkodásban. Fő a tűrelem. Sok szerencsét.
2011. szept. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Pl.mert ha egy ˝ kicsit telt lánynak˝ kilátszik a köldök pirszingje vagy testhez álló ruhát vesz fel az nem biztos, hogy ugyanugy szexi mint a vékony lányon. Nem azért mert kövér hanem mert NEM NEKI TERVEZTÉK. Képzelj el egy soványt XXL-es ruhába. Persze lehet azt mondod, hogy nekik még az is jol áll de ez azt jelenti te már nagyon kétségbe vagy esve.
2011. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Miért nem tetszenek a kövér lányok? Talán azért, mert ha már fiatalon nem foglalkoznak a testükkel, akkor mi lesz később. Jobban izzadnak és büdösödnek, mint a kevésbé testesek (főként nyáron). A genetika kevés indok, lehet tenni azért, ha valaki nem elégedett a külsejével. Ennyi. Mondjuk, a másik véglet sem egészséges, ha valaki csont és bőr, mert akkor nem fejlődnek ki a mellei rendesen vagy egyáltalán nem. Az már gázos, ha nagyobb a mellem, mint a csajomé. De ezek csak külsőségek. Akinek bejön, azoknak egészségére, akiknek nem, azoknak meg hajrá, hogy találjanak a fogukra való falatot.
2011. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!