Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Hogyan képzelitek el...

Lányok! Hogyan képzelitek el az első "szerelmeskedést"?

Figyelt kérdés
Szóljon zene vagy ne, félhomály - kumma sötét, gyertyák, előre megtervezve ( ezt ugy értve hogy " mi most 2011.október elsején belecsapunk! :D") vagy pedig teljesen spontán:) stb...
2011. szept. 28. 20:43
1 2
 1/15 DakotaDamon ***** válasza:
100%

Hát, jó kérdés... :)

A félhomályra szavaznék, zenét nem, a gyertya talán túlzás, de végülis egy-kettő még elmehet. :) Előre megtervezve? Hát, azért annyira igen, hogy tudja, hogy "Na, ma lesz valami", csak hogy ne érje felkészületlenül, de így, hogy "Akkor két két múlva szerdán uzsgyi az ágyba" ezt nem. :D Szóval olyan szempontból legyen spontán, hogy a hangulat és a helyzet hozza, ne a naptár. :)

2011. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod!:):)
2011. szept. 28. 21:01
 3/15 A kérdező kommentje:

szerintem nagyon normális kérdést tettem fel, kíváncsiság.

Örülök hogy tiszteletedet tetted és hozzászóltál tök értelmetlenül :-*

2011. szept. 28. 21:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat, töröld a kommentem.
2011. szept. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelés: félhomály, sok-sok bújás, kedvesség és nagyon lassan, finoman. Gyertyán, zenén nem gondolkoztam. És az időzítés...azért tudni szerettem volna h kb mikor, de nem hetekre előre megtervezve.


A valóságban: felhívott, hogy fél óra múlva ott vagyok nálad. Mindketten tudtuk mi lesz, ha feljön hozzám. Megérkezett, kedvesen, de határozottan (nem túlfinomkodva az egészet) bevezetett a dolgokba. Nekem meg annyira új volt minden, hogy sodródtam vele és a villany is égve maradt (amin csodálkozott is, később mondta). De így volt tökéletes. 25/L

2011. szept. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1. zene inkább ne

2. félhomály..szall lássatok egy picit,mert ha mind2 elsöre csinálja,az nem árt látni a reakciót...:)

3.gyertya-naaaaaaaaaaaaaaagyon filmes

4. előre megtervezve???????o.O na neee..azért dátumra ne má'..csak legyen gumi mindig és majd jön..:D

2011. szept. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

haha :D

köszi neked is a válaszod :D

nekem is már megvan az elképzelésem... :D meg az utániak is :D hát mocskosak mit ne mondjak :D

2011. szept. 28. 21:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Már több ehhez hasonló kérdésnél kiirtam, hogy a romantikus filmek majmolása már undoritó. Gyertyafény...még a végén azt gondolja a csaj, hogy az egész dekoráció csak azért van, hogy lefektesd.

Azt azért nagyjából meg kell beszélni, hogy mikor akarjátok a dolgot, ne a dekoráción főzd a fejed, hanem azon, hogy milyen csodálatos lesz az amikor eggyé válsz azzal a nővel, s érzed, hogy benne vagy. Szerintem nem kell folyton aszerint cselekedni, ahogy mások tanácsolják, minden szivből jöjjön amit teszel, a szex közben sem az fontos, hogy ezt igy kell csinálni mert XY azt ajálotta. Ha annyira kell az a nő neked, s csak rá öszpontositasz mindent tudni fogsz.

2011. szept. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
csak "ötletnek" írtam oda a gyertyákat, nem azt hogy én úgy szeretném..
2011. szept. 29. 16:03
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Húú, hát, én valahogy mindig is úgy álmodoztam ilyenekről, hogy előtte egész nap együtt vagyunk, sétálgatunk, sokat beszélgetünk. Ne legyen semmi megtervezve, nem azon akarok aggódni, hogyan fog elsülni, akár az is lehet, hogy elköszönésnél megcsókol, lassan érzékien és fülembe súgja, hogy "kívánlak". Rámosolygok majd behívom magamhoz. Kinyitok egy bort, megkínálom, nem iszunk sokat, csak annyit, hogy ellazítson. Lefekszünk egymásmellé az ágyra, és egy darabig csak bámuljuk egymást, simogatja az arcomat és a hajamat, néha lop egy-egy csókot, amit viszonzok. Majd egy idő után felém hajol, megcsókolja a homlokomat, majd az ajkaimra ad leheletnyi könnyűségű csókot, majd az államra, egyre lentebb megy majd a nyakamnál elidőz, váltakoznak a leheletnyi, az érzéki, és a kívánós csókok, egyre inkább ég bennem a vágy, lentebb halad, kigombolja/leveszi rólam a felsőmet, először még csak a melltartóval nem takart részeimet puszilgatja, majd azt is leveszi rólam, lassan kibújtat belőle, hogy ne legyek egyedül én is leveszem róla, majd visszafekszek és folytatódik az egész, a nyelvecskéjével lassú köröket ír először mellemen, majd bekapja és szívogatja, én többször erőteljesen magamhoz rántom és lábammal átkulcsolom. Folytatja a hasamnál, majd kibújtat a gatyámból, puszilgatni kezdi combjaimat és halad lefele, keze közben mindvégig simogat, kezével lábam közé nyúl és lassan széttárja, a belső részére lentről fölfelé apró csókokat ad, bugyimhoz nem érve, fokozza a vágyat, már szinte szétrobbanok, mikor először megérint ott, alsóneműmön keresztül. Aztán lágyan, de mégis erőteljesen lehúzza rólam, és lábam közé hajol és elkezdi lassan puszilgatni már nedves puncimat. Majd nyelvét kidugva heves nyalásba kezd. Lassan óvatosan, majd egyre gyorsabban. Többször magamhoz szorítom, úgy hogy már alig kap néha levegőt, ha ezt befejezte, én látok hozzá. Cserélődik a szerep, most ő alul, én felül. Kap egy csókot, eddig nyújtott tökéletes munkájáért, beletúrok rövid hajába és magamhoz szorítom, végig csókolom mellkasát és kibontom nadrágjából. Farka már nagyjából harci állapotban van , de azért rásegítek, amit később nem tudok abbahagyni és mohón nyalogatom, szopogatom. Utána lovaglópózban eszméletlenségig, ájulásig szeretkezünk. ( közben pózváltás belefér :D )


Bocsi, hogy hosszú lett, nem bírtam abbahagyni az írást.


nagyjából így :DD Valahogy ez az álom képem, a szüzességem elvesztéséről. Aztán nem mindig vágyaink szerint teljesülnek a dolgok, szóval... lehet nem lesz ilyen jól felépített, és lehet sosem lesz ilyen, de ez az amit szeretnék.

Köszi ha valaki végig olvasta :D

2011. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!