Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már nagyon akarom, de nem...

Már nagyon akarom, de nem engedik! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve együtt vagyok a barátommal, és szeretnék vele lefeküdni. Szinte minden alkalommal meg akarom tenni, de annyira félek a szüleimtől (akik nem engedik), hogy inkább nemet mondok. Mit mondjak nekik, hogy végre megengedjék?


16 és fél/Lány


2011. okt. 2. 18:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Ülj le anyuddal és beszéld meg vele. Mond el, hogy azzal csak magát fogja kizárni a szexuális életedből, ha ok nélkül tiltótáblát nyom az arcodba. Erre ő valószínűleg el fogja neked magyarázni észérvekkel, hogy miért nem engedi és ettől te meg fogsz nyugodni és meg fogod érteni.
2011. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

De amikor fekszem a barátommal az ágyamon, és annyira kívánom, hogy néha már ő állít le, akkor nem hiszem, hogy éretlen lennék rá, és ezért nem engedi. De akkor miért nem? Normális lány vagyok, jó családból, kitűnő a tanulmányi eredményem, ő az első barátom, jó sportoló vagyok stb.

Nem iszom, nem cigizem, semmi rossz nincs bennem.

2011. okt. 2. 18:18
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezeket is mond el anyudnak, és lehet, hogy akkor nem Ő fog meggyőzni téged, hanem Te Őt.


Jól hangzik?


A lényeg, hogy legyél higgadt a beszélgetés alatt, ha elutasítás lesz a vége, akkor is. Ezzel is kimondatlanul tudod bizonyítani, hogy tényleg kezdesz felnőtt fejjel gondolkodni és tudsz magad helyett dönteni.

2011. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
nem kell, hogy megtudják...
2011. okt. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%
Miért kell róla tudniuk? Barátnőmnek sem engedték, hogy egymással aludjunk, napközben meg mindig van otthon valaki, így hát elmentünk "sétálni" az erdőbe:)
2011. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Az a verzió meg sem fordult még a fejedben, hogy a szüleidnek igaza van?
2011. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

16ÉS fél LÁny.

.no..1.nem kell mindent h megtudjon

2.igazat is adok nekik,de ha te annnnnnnyira ,akkor meg teszed,és kész..és nem mondod el

2011. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%
tyű, hát én is ilyen helyzetben voltan, és nem feküdtem le vele és elment, mostmár bánom mert nagyon szerettem, és nem fogok még egy olyat találni mint ő volt
2011. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
0%
filmezd le és mutasd meg nekik utánna már úggsem tudnak mit kezdeni a dologgal
2011. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

mért kéne nekik elmondani ?


19 vagyok nővérem 24 és soha nem beszéltünk ilyesmiről a szüleinknek.sose tudtak a kapcsolatainkról vagy hogy mit csináltunk... :)

mondták is mindig hogy őket nem érdekli az a magánéletünk semmi közük hozzá szóval ők sosem fogják megkérdezni van e valakink!

helyedben megtenném :)

2011. okt. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!