Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy két férfit...

Miért van az, hogy két férfit is kívánok, holott mindkettő jóval idősebb nálam?

Figyelt kérdés

(A szexualitás témából törölték...)


Szóval, látásból ismerek egy férfit, úgy 24-28 éves lehet. Mikor találkozunk, mindig néz engem, és a pillantása... feltüzel. Nagyon durván kívánom a közelségét az érintését, mindent... A másik férfit ismerem, de nagyon ritkán találkozunk. Vele is ez van. Az első pasit szinte naponta látom. Már álmodtam is vele, tulajdonképpen azt, hogy pettingeltünk, ruhában, semmi más nem történ. Egyszerűen ez rémes, mert nagyon sokszor jön velem szembe az utcán. (Velem egykorúakkal, vagyis olyan 17-18 évesekkel is érzem ezt néha, de azt csak ha kivételesen jól néz ki az illető... őt pedig még melegítőben és sima pólóban is kívánom)

Egyébként 16 éves vagyok, szűz. Ja, és lány... (itt már muszáj közölni... :D)Komoly válaszokat szeretnék! :)


2011. okt. 3. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalat szerzésnek, szerintem görgessetek egy GANG-BANG-et.
2011. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

20-on túl vagyok és szeretettel várlak Debrecenben. :)


(F)

2011. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Fantáziálás szinten OK, ki nem fantáziál?


De, hogy tényleg lefeküdj velük, az... problémás. Hogy egy inverz példát mondjak: gyakran jönnek velem szembe utcán v. bárhol Veled egykorú lányok. Jellemzően mosolyognak, próbálnak szemezni. Van amelyik irtó szexi, meg kell vallani, ilyenkor elfeledkezem néhány pillanatra arról, hogy öregebb vagyok.


Ezzel szerintem nincs baj, addig, amíg nem hajtok rá az egyikre. Mert, azért lássuk be, a 16 éves lánnyal már túl sok közös dolgot nem lehet találni és egy ilyen párt a társadalom nem fogad el.


Szóval hozzám hasonló korú férfi aki belemegy egy ilyen kalandba, csak dugni akar. Ha ez Téged nem zavar, akkor vágj bele, de nem tanácsolom.


26/F

2011. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó. Nem akarok én belemenni semmi ilyesmibe, szűz vagyok, és nem így tervezem az elsőt. Ennek ellenére, megfordulnak a fejemben dolgok. Amúgy, tudni a kell, hogy kb hány éves vagyok, nagyon egy környéken lakunk,meg látszik is rajtam, és mégis úgy néz engem. Ez... nem zavar... csak zavarba ejtő. :))
2011. okt. 3. 21:27
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem zavarba ejtő, hanem természetes! Hiszen te már kezdesz igazi nő lenni, aki természettől fogva(ösztönösen)olyan férfiakat keres, akik gyermekei apjaként, életre szóló, komoly és biztonságot jelentő kapcsolatként szóba jöhetnek. Ez nem tudatos, hanem ösztönös. És persze ilyen célból a veled egykorú fiúk még nem jöhetnek szóba!

Hidd el, hogy sok 16-17 éves fiú megveszne az örömtől, ha egy csinos 30 éves nő lehetőséget sejtetne a számukra!

Szóval, ilyen a fiúknál is előfordul! Nem furcsa, hanem természetes. Sőt!! Van olyan ismerősöm (lány) aki kimondottan elhatározta, hogy egy nála idősebb (15 évvel!!)hapsival akarja elveszíteni a szüzességét.

Mert biztonságot érez mellette minden tekintetben! Védekezés, diszkréció, szexuális tapasztaltság stb.

2011. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ezzel most megnyugodtam kicsit. Igen, valóban úgy ehet, ahogy mondod. Köszönöm szépen, sokat segítettél. :)
2011. okt. 4. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
tul idős az hozzád..
2011. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom. A kérdés erre irányul főként.
2011. okt. 5. 22:01
 9/10 tabaki ***** válasza:
Nyugi, mindjárt felnősz.Működnek a hormonjaid, ennyi az egész.Amúgy meg sokkal jobb, ha férfias, huszonéves vénségekről fantáziálsz, mint ha borotvált takonypóc kölykökröl, mint itt a GYK-n annyi szerencsétlen kis liba. Jó irányba mozgat az ösztön, belevaló nőci leszel, csak így tovább!
2011. okt. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szó szerint irritálnak a mai 12 évesek "ideáljai". Olyan... óvodás hatást keltenek a szememben. :)
2011. okt. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!