Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy olyan lánnyal/fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy olyan lánnyal/fiuval akinek van fogszabályzója vagy szemüvege? Esetleg, ha mindkettő?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok akiknek kifejezetten jól áll a szemüveg, de ez inkább a lányoknál. Láttam fogszabályzós lányt is, akinek szerintem nagyon jól állt az is. Barátom szemüveges, és én is. Egy percig nem volt gond. De ha valakinek az gond egy lánynál/fiúnál, akkor ilyen kapcsolatba bele se kell kezdeni.
2011. aug. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt már barátom, annak ellenére hogy szemüveges vagyok... :D
2011. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán járnék.

Némelyik lánynak kifejezetten jól áll a szemüveg.

Az is előny nálam ha egy lány fogszabályzós azért,hogy később majd szép legyen a mosoja.Nem olyan mint néhány éretlen csitri aki nem akar fogszabályzót pár évig mert szerinte az "tök ciki" és inkább egész életében szanaszét állnak a fogai.

22F

2011. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és,ha valakinek még kb.23 éves korában is lessz fogszabályzója,vagy még tovább? akkor is lehet esélye valakinél?
2011. aug. 21. 17:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van esélye... Jesszus! Hány éves vagy? Nekem egy percig sem jutott eszembe, hogy a szemüvegem miatt nem lesz senkim... Pedig ha nem műtetem meg, örök életemben az leszek...
2011. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak is van szemüvege, nekem is. Sőt... belegondolva, szinte az összes exemnek(na, nem volt olyan sok) volt szemüvege, még ha csak olvasáshoz is.Egyáltalán nem akadály.

20/L

2011. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy jól megválasztott, személyiséghez és archoz illő szemüveg szerintem nagyon vonzó lehet, mind lányoknál, mind fiúknál. Tegnap pl. láttam egy pasit (25-30 közötti lehet ránézésre), fekete keretes szemüvege volt, egy kicsit borostás, sötét barna(már szinte fekete) rövid haja/borostája van, a szemöldökében van pc. és isteni jól néz ki. Nagyon vonzó pasi volt.

A fogszabályzóról nem tudok annyira nyilatkozni, én pl. még nem sok fiút láttam, akik fogszabályzósak, mondjuk lányt sem sokat. De nálam nem lenne kizáró ok, egyébként képeken láttam már fogszabis lányokat, van akinek kifejezetten jól áll, és nem megéri, ha később szép mosolya lesz az illetőnek?!

16/L

2011. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Solarian ***** válasza:
100%
Jah, ha tetszik egy csak nem érdekel hogy fogszabályzója van vagy szemüveges-e, engem az ilyenek nem zavarnak.
2011. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Big Boss ***** válasza:
omg-.-" te biztos egy fogszabályzós, szemüveges lány vagy...
2011. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fogszabályzós szemüveges lány voltam. :D Volt pasim.
2011. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!