Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14-20éveseknek hogy kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14-20éveseknek hogy kell bemutatkozniuk? Fiúnak és lánynak? Kézfogás vagy puszi vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
nemtudtam hova rakni
2011. okt. 2. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
lányoknak nem illik kezet fogni :) fiúval ^^
2011. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
puszi
2011. okt. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ilyen korban nem nagyon szoktak még kezet fogni inkább puszi. Am meg illik kezet fogni, csak az parasztság, ha először a fiú nyújtja a kezét!
2011. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ja, de ha meg lepróbálom puszilni a vadidegen lányokat inkább hülyén néznek rám


tapasztaltam

2011. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a lány kell először nyújtsa a kezét? ezt jó tudni :O
2011. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, a lány kell, először nyújtsa a kezét. Én 16L vagyok, de a puszizkodástól a falra mászok. Már ismerősöktől is, nem hogy egy vadidegentől. Nem szeretek puszival köszönni. Csak kézfogás, és ennyi.
2011. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az ilyenkorú lányok/fiúk még aligha befolyásos emberkék.én ilyen korban szöveggel elintéztem a bemutatkozást ha fiúk kezet nyujtottak vagy lányok az arcukat tartották akkor úgy viszonyultam a dologhoz


egyébként nekem tök fura volt mikor középiskolában koedukált osztályba kerültem.ugye 1-4osztályig voltak lány osztálytársaim és kvázi még verekedtünk velük.5-8osztályig csak fiú osztálytársaim voltak.nos mikor 9.ben újra lettek lány osztálytársaim és puszilkodva köszöntek az tök fura volt ezek után

2011. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem az a legjobb ha csak köszönsz és mosolyogsz, nem a köszönéssel kell elsőre benyomást tenned rá, ha kicsit többet beszélgettetek vagy valami és el akar köszönni, lehet odahajol pusziért, de ha nem: tréfásan megkérdezheted tőle "Itthagysz és még 1 puszit se kapok? -Hát ez szép" majd odajön ad puszit, legközelebb már indíthatsz puszival nem fog meglepődni, vagy ahogy előttem modnták "hülyének nézni"!

de ha különösképpen nem akarsz vele megismerkedni, meg tökjó benyomást tenni, akkor simán elég a köszönés, az olyan átlagos...

Tehát először csak elköszönéskor adj puszit, és valahogy add a tuttára h ez a célod, mert még a végén nem tudja mire vélni a dolgot:D

2011. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Fiuval kezet fogok , "orvendek"

Lanynak meg annyit mondok, hogy orvendek, esetleg peace jelet mutatok, bar ez lehet csak nekem all jol.

2017. jún. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!