Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudnám rávenni, hogy...

Hogy tudnám rávenni, hogy lefeküdjünk?

Figyelt kérdés

18f vagyok és van egy barátnőm.

Szűz vagyok énis ő is.

Fél éve vagyunk együtt és már szeretnék vele lefeküdni.

Nem csak arra kell mert 6 hónapot kibírtam anélkül,hogy nyomulnék.

De a múltkor beprobálkoztam és akkor nem akarta.

Nem mondta szó szerint,de nem engedte,hogy rámásszak.

Petting volt már de semmi több.

Oké,hogy szűz de azért szerintem jó lenne mindkettőnknek.


2011. okt. 4. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Petting közben izgasd fel annyira, hogy le se tudd vakarni magadról.
2011. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mert nem kíván téged. vagy önző. vagy mindkettő.
2011. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hoho..én másfél éve vagyok A csajommal és még nem feküdtünk le,19 vagyok..mert persze ő érvel,de szeretem és várok..ugyh huzd be a lompost,mert lehet h a te csajod is ijen...:D
2011. okt. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Költői kérdés. A barátnőd hány éves?
2011. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
16 és fél
2011. okt. 4. 22:09
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor nemkíván :(
2011. okt. 4. 22:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

16 és fél évesen ne csodálkozz.

Vagy bírd ki, vagy hagyd ott.

2011. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

………………….._,,-~;’’¯¯¯’’~-,,

………………..,-‘’ ; ; ;_,,---,,_ ; ;’’-,………………………….._,,,---,,_

……………….,’ ; ; ;,-‘ , , , , , ‘-, ; ;’-,,,,---~~’’’’’’

~--,,,_…..,,-~’’ ; ; ; ;__;’-,

……………….| ; ; ;,’ , , , _,,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ¯’’~’-,,_ ,,-~’’ , , ‘, ;’,

……………….’, ; ; ‘-, ,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-, , , , , ,’ ; |

…………………’, ; ;,’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’-, , ,-‘ ;,-‘

………………….,’; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-‘ ;,,-‘

………………..,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;__ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,’

………………,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’¯: : ’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; _ ; ; ; ; ;’,

……………..,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;| : : : : : :| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘’¯: ¯’’-, ; ; ;’,

…………….,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,_: : _,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; | : : : : : :| ; ; ; |

……………,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ¯¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’-,,_ : :,-‘ ; ; ; ;|

…………..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,,-~’’ , , , , ,,,-~~-, , , , _ ; ; ;¯¯ ; ; ; ; ;|

..…………,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’ , , , , , , ,( : : : : :) , , , ,’’-, ; ; ; ; ; ; ; ;|

……….,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’, , , , , , , , ,’~---~’’ , , , , , ,’ ; ; ; ; ; ; ; ;’,

…….,-‘’ ; _, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘’~-,,,,--~~’’’¯’&#;’~-,,_ , ,_,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,

….,-‘’-~’’,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; | ; ; | . . . . . . ,’; ,’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,_ ; ‘-,

……….,’ ; ;,-, ; ;, ; ; ;, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ;’, . . . . .,’ ;,’ ; ; ; ;, ; ; ;,’-, ; ;,’ ‘’~--‘’’

………,’-~’ ,-‘-~’’ ‘, ,-‘ ‘, ,,- ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ; ‘~-,,,-‘’ ; ,’ ; ; ; ; ‘, ;,-‘’ ; ‘, ,-‘,

……….,-‘’ ; ; ; ; ; ‘’ ; ; ;’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘’-,,_ ; ; ; _,-‘ ; ; ; ; ; ;’-‘’ ; ; ; ‘’ ; ;’-,

……..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;¯¯’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; , ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-,

……,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; |, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,

…..,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;|..’-,_ ; ; ; , ; ; ; ; ; ‘,

….,’ ; ; ; ; ; ; ; ; | ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…….’’’,-~’ ; ; ; ; ; ,’

…,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ;’~-,,,,,--~~’’’’’’

;~-,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ' ; ; ; ; , ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ' . ; ; ; ; ; ; ; ; ;-,

…..,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ' ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; '.. -; ; ; ; ; ; ; ; ,-

…| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘

…’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,’….’, ; ; ; ; _,,-‘’

….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…….’’~~’’¯

…..’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;_,,-‘’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘

………’’~-,,_ ; ; ; ; _,,,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘

………..| ; ; ;¯¯’’’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,,-‘

………..’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘

…………| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;|

…………’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ~-,,___ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’,

………….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘….’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,

………..,’ ‘- ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’……….’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,

……….,’ ; ;’ ; ; ; ; ; ; ,,-‘…………….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’,

………,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’………………;’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; |

……..,’ ; ; ; ; ; ; ;,,-‘………………………’’, ; ; ; ; ; ; ; ; |

……..| ; ; ; ; ; ; ;,’………………………,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’

……..| ; ; ; ; ; ; ,’………………….…..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,’’

……..| ; ; ; ; ; ;,’………………….….,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,-‘

……..’,_ , ; , ;,’…………………..….,’ ; ; ; ; ; ; ; ,-‘

………’,,’,¯,’,’’|…………………;….| ; ; ; ; ; ; ; ; ‘--,,

……..,, , , ;; ; ;¯…’’;………………’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’~,

………; ,, ; ; ; ; ;……………………’-,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’~-,,

…………………………………………..’’-, ; ; ; ; ; ,,_ ; ;’-,’’-,

……………………R

30;……………………&#

8230;…..’, ; ; ; ; ; ; ‘-,__,\\--\\.

……………………R

30;……………………&#

8230;……’-, ; ; ;,,-~’’’ \\ , ,|, |

……………………R

30;……………………&#

8230;………’’~-‘’_ , , ,,’,_/--‘

2011. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

A lányok (és az asszonyok!) nagyon különbözőek szexuális értelemben is. Van, akiben annyira dübörögnek a hormonok, hogy 14-15 évesen már majd megveszik a szex-szért és van aki nem. Ez nagyban befolyásolja a neveltetésen és egyéb egyéni gátlásosságon kívül azt, hogy egy lány mikor és kivel hajlandó!

Mindenesetre a legjobb, amit tehetsz, ha egy meghitt pillanatban arra tereled a szót, hogy megbeszéljétek, hogy mi az Ő véleménye arról, hogy te szeretnél szeretkezni vele! És persze lépésenként közeledni! Pl. rábeszélni arra, hogy, ha már Ö egyenlőre nem is akar továbblépni, akkor legalább azt engedje meg, hogy te orálisan kielégítsd. Ha megteszed (és jól csinálod) és megtapasztalja, hogy milyen finom érzésről élményről mond is le, akkor egy nagy lépéssel közelebb kerülsz, ahhoz, hogy Ö is akarja!

2011. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ja! És az alapokat nem is írtam le, mert azt gondoltam, hogy magától értetődik!

Miktől szoktak tartani ilyen esetekben a lányok leginkább?

(arról kell meggyőzni, hogy mindezektől nem kell tartania!)

Nem kívánt terhesség, indiszkréció. (vagyis, hogy kibeszéled haveri körben az eseményeket.)Hogy csak addig kell neked, amíg le nem fekszik veled. Hogy durva leszel és nagyon fájni fog.

Ezek a kérdések ott motoszkálnak egy lány fejében, amikor dönt. Erről beszélni kell és elég felnőttnek lenni, hogy meg tudd győzni a szerelmeddel, az odaadásoddal, hogy ezektől nem kell tartania!

2011. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!