Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan "puhítsam" meg a...

Hogyan "puhítsam" meg a barátnőmet, hogy lefeküdjünk?

Figyelt kérdés

17f vagyok a lány 16 éves.

3 hónapja vagyunk együtt csak,de olyan szinten félős,hogy még azt sem engedi meg,hogy együtt aludjunk :(

Pedig csak alvás lenne.

De a sex ről meg nem is merem kérdezni.

Ő szűz és énis az vagyok.

Még az együttalvást is csak jövőre szeretné :O :/

Nem akarom én sem elkapkodni,de ennyire azért nem kéne félni sztem :/


2011. aug. 8. 09:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Még várjál
2011. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
De amúgy egy hús kloffoló is megteszi
2011. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 tetro ***** válasza:
85%
dehogynem akarod elkapkodni :D épp ez a kérdésed. a lány még nincs kész, hogy lehetne sürgetni, de nagyon. mi az hogy nem akarod elkapkodni ha nem ez?
2011. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
Vagy vársz türelmesen, vagy keress mást akivel hamarabb is lehet már. A döntés a tied!
2011. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
75%

örülj neki hogy ilyen szende a barátnőd, ritka ma a visszafogott lány, sokkal több a krvás kiscsaj, aki mindenbe benne van azonnal.

Ha azt szeretnéd, hogy legyen nyitottabb, a dolog érzelmi oldaláról közelíts: legyél nagyon kedves és gyengéd, érezze azt, hogy szereted. ha ő is nagyon megszeret téged, veled akar majd lenni úgy is. de persze 16 még nagyon fiatal, minden hónappal jobb lesz a helyzet szerintem. egy év múlva már máshogyan állnak a dolgok.

Azért próbálkozz, finoman, folyamatosan.

2011. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Kivered,és szundi.
2011. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
jól csinálja egy 16 évesnek nem kell együtt aludnia még a barátjával főleg hogy 3 hónapja vagytok együtt,ne erőltesd,nem úgy működik a dolog egy normális lánnyal hogy 4 hónapon belül együtt alvás,szex stb ilyen fiatalon
2011. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
2%

majdnem ebben a korban voltam(én 19 ő 18) mikor én is feltettem magamban ezt a kérdést, hízelegtem neki, kedves voltam és mindent megadtam neki amit szeretett volna lelkileg stb.

semmi sem hatott rá pozitívan, így nemvolt más választásom az erőszakoskodáson kívül, először viccesen csináltam, de ez sem hatott

aztán egyszer végre magamnál tudtam tartani éjszakára(nem engedtem el), mondtam neki,hogy nagyon jó lesz, ne féljen, nem fog fájni

kicsit sírt, de megvigasztaltam, ezután lefektettem és elkezdtem a dolgot

végig tiltakozott de biztattam, így amikor behatolásra került a sor, mintha már élvezte volna egy kicsit, nem tudom

amikor megtörtén nagyon sírt és sikított de ez csak a szűzhártya miatt volt, utána egész simán ment a dolog

végül reggel elment, nem találkoztunk kb 3-4 hónapig majd egyszer felhívott

1 évig együtt voltunk(szex is lett folyamatosan, ami nagyon jó volt), majd szakítottunk, aminek igazán egyikünk sem tudta az okát, de megtörtént


végül hogy teljes választ adjak, szerintem legyél kicsit rámenősebb és valami ki fog sülni belőle

21/f

2011. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
kérdező ne hallgass rá ezzel csak azt éred el,hogy szakítotok,nem kell erőszakoskodni,főleg 3 hónap után
2011. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

21/F gratulálok :S

Ha tudod, hogy nem akarja, miért kell erőltetni? Ha igazán érdekelt volna a csaj, nem teszed ezt meg vele.


Szerintem ha jól működik köztetek a kapcsolat meg tudjátok beszélni, esetleg valami kompromisszumot kötni. :) Pl nekem volt egy srác...vele pl abban egyeztünk meg, hogy minden ott alvásnál egyel több ruhadarabot veszünk le. (a végén mondjuk nem jutottunk el addig, és szakítottunk, de nem emiatt) De ez a fokozatosság, jó volt :D

2011. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!