Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mondható hogy elvesztettem a...

Mondható hogy elvesztettem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves fiú vagyok. A barátnőmmel még csak pettingeltünk még. Mind ketten szüzek vagyunk. De egyszer bepróbáltam hogy bedugom neki, kb annyi volt h a makk fele épp bement... Ez mondható hogy elvesztettem a szüzességem? Szájjal oda vissza csináljuk...
2011. okt. 7. 22:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel még nem..

De már csak félig vagy az:)

2011. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy.Kézzel,szájal,egyéb eszközökkel csináljátok,akkor az már csak technikai kérdés,hogy betetted-e,vagy nem,szexeltek,és kész.

Azt meg jó,ha tudod,hogy az ilyen peches kislányok szoktak előváladéktól teherbe esni,mert nem húzol gumit.

2011. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
bocsi de nem ez volt a kérdés....és 100% hogy nem esett teherbe mert ez már 3 hónapja volt és semmi előjele..de köszi az emlékeztetőt
2011. okt. 7. 22:41
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

ha a punci külsejére nem előváladékot hanem geczit kensz se lesz terhes a csaj ojaj már megin hülyeségeket prédikálnak.


válasz a kérdésedre: szüz vagy még, majd ha rendesen bedugod majd akk... de ez mit számit ennyire? ja, 17 vagy... jo...

2011. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

"ja, 17 vagy... jo..."


ezt hogy értsem? mit akart ez jelenteni?

2011. okt. 7. 23:01
 16/22 anonim ***** válasza:
31%

a szüzesség azt jeneti hogy nem volt sexuális kapcsolat, innentől attól függ kit kérdezel.

szerintem el, mivel már maga a petting is sex.

2011. okt. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
szerintem szüzek vagytokmind2en
2011. okt. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%

Rengeteg itt a hülyeség. A petting nem szex! Az petting, előjáték. A segédeszközöktől szintén nem veszted el a szüzességed.


Akkor veszted el, te is, ő is, ha már behatoltál teljesen. Ha ujjaztad, attól még ő is szűz. Te is az vagy. Majd ha túl lesztek az első, rendes behatoláson, majd akkor


A védekezéses hozzáállásod nulla. Jobban foglalkozz vele.

És olvass utána, tájékozódj.

Tudod, "kuki a nuniba" effektus, addig nem. : )

2011. okt. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
akkor leszel nem szűz ha betetted neki teljesen .legalább egy kicsit benne jártál akkor már nem vagy szűz.a barátnőd meg még szűz ugyanis a szűzhártyát nem lehet egy ujj behatolással átszakítani.az ujjadtól vérezhet is mivel az egy lyukacsos kis hártya ami az ujjadtól tágul de át csak egy erősebb hosszabb behatolástól történhet meg.
2011. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

leginkább azért írtam a szüzet, mert ha most elváltok, mint mondtok majd a következő partnernek?

háát még szűz vagyok, de már félig bennvolt... -.-" nyilvánnem...

2011. okt. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!