Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mondható hogy elvesztettem a...

Mondható hogy elvesztettem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves fiú vagyok. A barátnőmmel még csak pettingeltünk még. Mind ketten szüzek vagyunk. De egyszer bepróbáltam hogy bedugom neki, kb annyi volt h a makk fele épp bement... Ez mondható hogy elvesztettem a szüzességem? Szájjal oda vissza csináljuk...
2011. okt. 7. 22:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
*nemszüzet, bocs XD
2011. okt. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
utolsó hozzászóló. nem értem mért kellene önéletrajzot benyújtani majd a másik pasinak hogy mit csinált és mit nem .ha szexelsz te is tudod hogy még szűz és félig sem volt bent csak a makk feje az meg nem elég ahhoz hogy ne legyen szűz.ha ezzel a mostanival nem történik meg ami szerintem nem így lesz akkor simán mondhatja hogy még szűz.mert ez így is van.nem azért írok mert bántani akarlak egyáltalán nem sértésnek szánom ezt csak azért mert reagálnom kell rá.azért hogy a kérdező végre lássa mit írok.
2011. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!