Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha a lány fektetett le...

Ciki ha a lány fektetett le egy fiút?

Figyelt kérdés
15 voltam ő 16 és már volt fiúval ezért nagyon akarta szakított volna ha nem fekszünk le én még szűz voltam és nem volt vágyam rá utólag rájöttem kicsit hülye voltam..na szóval ciki vagy nem ciki??
2011. okt. 8. 23:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
feladom
2011. okt. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

"Én jobban örültem volna ha később egy szűzlánnyal egyszerre veszítjük el.Én ebből az érzésből kimaradtam és ez olyan rosz."


1. Minek hagytad magad? Elvileg te vagy a "férfi", aki erős, határozott és nagy hagyja, hogy irányítsák, amibe az is beletartozik, hogy nem enged a mert különben szakítok veled zsaroló dumának.


2. Játszod itt az áldozatot és az álszentet. Ha szakított volna veled ezért, akkor továbbra is szűz maradtál volna és várhatnád a nagy őt, de gondolom azért csak akartál b.szni, akkor meg ne szenvedjél itt.


3. Mostmár utológ nem teljesen mindegy? Úgysem tudod megváltoztatni a dolgokat. A csaj pedig egy ribanc, nem kell vele foglalkozni.


4. Neked egy olyan csaj kéne, aki már az elején kijelenti, hogy egy évig nem lesz semmi.

2011. okt. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen csajokat!
2011. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
ha én így vesztettem volna el akkor mindenkinek szétkürtöltem volna h "húúú de király vok" xd :D
2011. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
89%
Te most komolyan a százalékokat nézegeted mindenhol?? Közben meg sírdogálsz, hogy neked nem szűz a csajod és "letepertek"? Egy csaj le se tud téged teperni te majomagyú! Te szegény kimaradsz az élet egyik legjobb dolgából, hogy egy szűz csajjal veszíted el... előbb kéne gondolkozni ha már ilyen kis sirdogálós köcsög vagy.
2011. okt. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

WhackyD!

Igazad van!

2011. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

WhackyD:

Te kis seggarc majom, akiből kibújtál azzal beszéljél így.

2011. okt. 9. 15:46
 28/35 anonim válasza:
Anyámmal nem beszélek így, mert ő normálisan viselkedik. Te meg: felraksz egy nyavalygós kisp*nci kérdést, aztán oltogatod a válaszolókat ( a százalékokkal -.-") mint vmi kemény srác... Úgyhogy, ha tényleg az vagy ne nyavalyogj, mint egy fürdős k*rva hanem viselkedj úgy, mint akinek van farka.
2011. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:

legalább videóztátok?linkeld már :D milyen érzés volt b*szni? :) nézd a jó oldalát,már tudod hogy milyen,és szerencsére csajjal csináltad,nem,nem ciki.csak a fogalmazásmód.


üdv:biológia tanár.

2011. okt. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 balu9602 válasza:
most komolyan mi a f*szért síránkozol itt ? ha ennyire nem akartad vele elveszíteni akk megmondtad volna neki és ha szakít veled ezért akk ez van nem szeretet igazán...de te ink csak sírsz mint valami szűz k*rva akit éppen b*sznak....menj és sírj SP-nek azt talán érdekli az ilyen f*sz nélküli b*zik...-.-" szánalmas vagy...bújjál el ink..
2011. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!