Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap a 3. randin vesztettem...

Tegnap a 3. randin vesztettem el a szüzességemet. Szerintetek nem volt túl korai? 17/l

Figyelt kérdés
a pasim 22 már rég óta ismerjük egymás és a randi után nálam aludt nem tervezgettük,csak úgy beindultunk egymásra és nem tudtuk magunkat visszatartani.Szerintetek nem volt korai?
2011. okt. 9. 09:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
79%

Véleményem szerint...

Hogyha tényleg érezted, hogy ez a fiú nem csak egy újabb dugópajtiként tekint rád, akkor persze bele lehet menni előbb a dologba, de szerintem is pár hónap azért nem árt. Annyi idő alatt aztán kiderül ám minden hülyesége, aztán ha elküldöd, akkor nem fogod megbánni, hogy nem feküdtél le egy "ilyennel".

De szerintem 3 randi alatt még nem igazán derül ki semmi... Viszont ha érzel valami különlegeset, és tényleg ismered már RÉG óta, ami nem egy hónap msnezést jelent, akkor meg semmi vész.

2011. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
73%
Azóta mi a helyzet? Együtt vagytok? "Dúl a szerelem"?
2011. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
elég jól ismerem,kb 5 éve költöztek ide,itt laknak 2 házzal odébb.Iránta mást érzek nem azt,amit az előző pasimnál,mert az csak egy bunkó volt. És szerencsére még együtt vagyunk <3
2011. okt. 18. 18:58
 24/31 anonim ***** válasza:
85%

Alapjáraton 3 randi után lefeküdni valakivel eléggé könnyűvérűségre vall, de ha azt is figyelembe vesszük, hogy már több éve ismeritek egymást, így egyáltalán nem gond!


Legalább nem egyszeri kaland volt :)

2011. nov. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem így hogy ilyen régóta ismered és beszéltek egymással szerintem nem gáz...ha most ismerted volna meg,akkor gáz lenne,de így nem szerintem...az már más kérdés hogy ezek után milyen marad a viszonyotok..
2011. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi a barátommal másfél éve ismertük egymást,az egyik legjobb haverom volt,mindent tudtunk egymásról,kerülgettük egymást,aztán sokáig egyikünk sem mert lépni...egyik nap odamentem hozzá,hogy legyen már valami,akkor megcsókolt,majd kb 3 hét múlva szeretkeztünk először(neki is és nekem is az első volt,és nem éreztem korainak,mert úgy ismertem őt,mint a tenyeremet és teljesen megbíztam benne)...lassan 2 éve vagyunk egy pár...ha te nem érzed úgy,hogy korai volt és olyan élménynek marad meg számodra,amit nem bántál meg és nem csinálnál vissza soha,akkor nem volt korai.
2011. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
dehogynem... -.-
2011. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
29%
Egészségedre... Nem mintha itt bárki szava is jelentene akármit. Mindenki máshogy gondolja, ha te ezt helyesnek érzed akkor úgy van... Nekem nem lenne hozzá gusztusom, hogy egy fiúnak harmadjára odaadjam magam. Az enyhít a dolgon hogy 5 éve ismeritek egymást... De azért nem tudom, legközelebb ilyeneket ne csinálj, eléggé könnyen odaadtad magad.
2011. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
30%
Tombol a liberalizmus, ha majd a sokadik férfi dob ki 1-2 hónap után, akkor majd talán tanulsz az életviteledből. Kérdés, akkor kinek fogsz kelleni, amikor már a sokadik is dobott...
2011. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
azóta már négyszer csináltuk :)
2011. nov. 23. 20:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!