Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap vesztettem el a szüzess...

Tegnap vesztettem el a szüzességemet, utána még 4-5ször szeretkeztünk a barátommal. Közben nem volt semmi baj, nem fájt, nem véreztem, de azóta fáj ha pisilek. Ez normális? Vagy elkaptam valami fertőzést?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 20:01
 1/6 anonim válasza:
Lehetséges. Nem lehetséges, hogy a barátod mással is él nemi életet?
2011. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

A pasid egy érzéketlen fatuskó ha amikor a szüzességed elveszted 5-ször szeretkezik veled.Ilyenkor olyan ingerek érik a hüvely falát ami eddig soha, így alapból1-szer max kétszer lehetne, és utána egy két nap pihentetés, aztán persze lehet ahányszor akarod.

Hogy fáj?Csíp vagy tényleg fáj?

A csíp akkor összeszedtél egy húgyúti fertőzést, ilyen intenzív szex mellett nem lenne csoda.Menj orvoshoz ír ki rá gyógyszert de most egy ideig felejtsétek el a szexet.

Ha fáj de nem éget vagy csíp, akkor az a hüvelyfal túlterhelésétől van pár nap és elmúlik.Addig hagyjátok békén.

De ha tényleg csíp, akkor irány a doki mielőtt komolyabban elterjedne akár át a hüvelyre is.

2011. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
kérlekszépen hólyaghurutod lett! ugyanez volt nálam is mi 4szer szeretkeztünk nem volt semmi közben utána egy napra rá véreset pisiltem ,szóval nem normális sajna el kell menned dokihoz.ne nőgyógyászhoz menj hanem urulógushoz,ne aggódj angyon rendesek vesznek vizeletmintát és megállapítják hoyg hánykeresztes és adnak rá gyógyszert,van úgy hoyg a teák is segítenek de szerintem jobb kikezelned magad minél haamrabb ,rosszabb is lehet.Ez akkor szemétség különben ! velem már másodjára fordul ez elő de most nem csípett csak fájt a derekam és mégis 3 keresztes a vizeletem:((((
2011. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok, még valami, ha az a barom még koszos kézzel is nyúlt hozzád akkor tuti fertőzés.
2011. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem csípett, csak fájt, meg nagyon keveset tudtam csak pisilni egyszerre, és sűrűn. Azóta megittam két nagy pohár vizet az előbb és legutóbb nem volt semmi gond, remélem nem feltétlenül szükséges elmennem orvoshoz..
2011. júl. 17. 21:03
 6/6 Dionsyia ***** válasza:
Menj orvoshoz. Becsapod magad ezzel a sok ivással. Persze, úgy enyhül a fájdalom. Tudod én volt, hogy egy palack vízzel éjszakáztam a Wc-n ülve a falnak dőlve a fáradtságtól... mert amíg ezt nem kezelik ki, mindig vissza fog jönni! Nálam 4 éven át... és nem tudták a házidokik mitől, ahhoz talán túl büszkék voltak, hogy beutaljanak egy SZAKEMBERhez, azaz urológushoz, végül meguntam és elmentem magam. Antibiotikum. Azóta nem jött elő.
2013. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!