Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek a gyógyszer...

Szerintetek a gyógyszer szedés miatt késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés
egy hétig szedtem gyógyszert mert beteg voltam .. de kb 2 hete elvesztettem a szűzesésemet és ma kellet volna hogy meg jöjjön . de nem történt meg!
2011. okt. 11. 19:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
%-ot a jóisten sem tudna mondani:) Egyelőre reménykedj, hogy csak a gyógyszerek.
2011. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

hát nagyon remélem !

bizok benne .. és ezért is mnetem bele ebbe az egészbe mert mondta h tudja magát írányitani és soha nem volt baj belöle

2011. okt. 11. 21:25
 13/26 anonim ***** válasza:

Hát azért a psiknak kicsit egyszerűbb ez. Végül is nem ő lesz terhes, ha mégis szarul sül el. Neked kell megszülnöd vagy elvetetned. Ő akkor lép le, amikor akar.

Egyébként azért én azon is elgondolkodnék, hogy mennyire becsül meg a párom, ha ilyen kockázatnak tesz ki.

Meg a fiúk vhogy máshogy is gondolkodnak. Nekik a pillanatnyi élvezet, az, hogy esetleg gumi nélkül kicsit jobb, az többet jelent, mint a kockázat. Szerintem végig se gondolják, hogy esetleg ők sem tökéletesek, és ők is hibázhatnak.

Azért azt nem árt tudni, hogy a férfiaknál már azelőtt ürülhet ondó, hogy éreznék az orgazmust. Azt hiszi, hogy időben kivette, közben az eleje már belédment.

2011. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
veszek a héten tesztet lehet már holnap és akkor kiderül!
2011. okt. 11. 21:36
 15/26 anonim ***** válasza:
Ha holnap veszed, akkor is inkább csak következő nap reggel csináld meg. A reggeli első vizeletből a legbiztosabb.
2011. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
és ha holnap délután megveszem és utána megcsinálom úgy nem jó! ? :/
2011. okt. 12. 19:57
 17/26 anonim ***** válasza:
Hát reggeli vizeletből biztosabb. Nagyobb a hormonkoncentráció, és nagyobb eséllyel mutatja ki, ha terhes vagy.
2011. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
okés rendben akkor végül is azt is lehet ne csinálni h ketőt veszek és egyiket akkor megcsinálom mikor megvettem .. a másikat meg másnap reggel !
2011. okt. 12. 20:02
 19/26 anonim ***** válasza:
Azt is lehet:)
2011. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nah, megvan már az eredmény?
2011. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!