Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk/lányok, elvesztenétek a...

Fiúk/lányok, elvesztenétek a szüzességeteket olyannal, akivel csak a szex miatt jöttetek/jönnétek össze?

Figyelt kérdés

Nemeteket írjátok a válasz végére ha lehet!


(én: 18/f)


2011. okt. 12. 22:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Már nem emlékszem hogyvolt...
2011. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én megvártam egy normális kapcsolatot. ha egyéjszakásban bénáznék elsőre, azt nemlehet könnyen kimagyarázni, megaztán önbizalom lenullázva, és még híre is mehet. egy jólműködő kapcsolatban a kezdeti nehézségeket könnyü megoldani, és nem is kell magyarázkodni ha vmi nemsikerült...

ezt előtte is így gondoltam, nemakartam kapcsolat nélkül az elsőt. ha egyszer végetérne, remélem nemfog de ha mégis, akkor lehet belemennék egyéjszakásokba is, nemzavarna sztem, de az elsőt talán jobb kapcsolatban. persze mindenki csak egyik módot tudja hogy milyen, összehasonlitani nemfogja tudni senki...

2011. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

SP hogy rogadná meg asztmondtad én voltam az első... :s


Tomi voltam

2011. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Mindketten megrohadhattok, fartúró sz@rzsákok
2011. okt. 15. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!