Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy érjem el, hogy lefeküdjön...

Hogy érjem el, hogy lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
15 vagyok, fiú, és nagyon le szeretnék feküdni egy bizonyos lánnyal. Nem járunk, de úgy érzem, bejövök neki. Már volt is ez-az, de semmi komolyabb. És hát a lány.. hogy is fogalmazzak.. könnyen kapható :D Ja, és én szűz vagyok, a lány már nem. Ritkán találkozunk sajnos, de bármikor oda tudnék menni hozzá. Szóval, valami ötlet? Hogy közeledjek felé, stb. Csak el szeretném érni, hogy belemenjen. Biztos sokak szerint hülye kérdés, én meg csak egy taknyos vagyok, és ezt elfogadom, de most elsősorban azok véleményére vagyok kíváncsi, akik szerint nem. Ja, és olyanokra se vagyok nagyon kíváncsi, hogy "legyek vele kedves, stb, előbb járjunk, mindennek megvan a maga ideje, nem kell erőltetni, ha ő nem akarja, akkor ez van", mert ezeket tudom magamtól is. Előre is köszi!
2011. okt. 13. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kizárólag oktatás céljából kérd meg "A" szivességre. Sok sikert!
2011. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 spayx válasza:
100%

Pezsgő minimum 2 üveg és 0,5 liter vodka ne te idd hanem a csaj!!! Ha nem jön be üsd le a 2 üveg egyikével és dugd meg! Az se baj ha sunyin hátulról teszed így ráfoghatod hogy piától kiütötte magát :D

sok siker és használj gumit

2011. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 DiMalto ***** válasza:
egyszerüen mond meg neki,h mi a terved vele,persze kicsit feltuningolva a sztorit,úgy h ez csak 1 jó cselekedetnek tünjön a szemében,amit neked (miattad) tehet........
2011. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Maradjatok fent jó sokáig, és ha álmosak lesztek, lefekszetek egymással. Te is egy mással és ő is egy mással. ☺
2011. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hmmmm az ilyenekből lesznek a legnagyobb ordas k"rvák ha a lány a te korodban van és már tolja az ipart.. gyanítom nem nagyon kell majd győzködni a kicsikét, kicsit rámenősebbnek kell lenni
2011. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért nem olyan rossz a helyzet, asszem csak 1-szer vagy 2-szer csinálta
2011. okt. 13. 22:26
 7/11 anonim válasza:
100%

!!!ezt nagyon tudom ajánlani mindenkinek!

Érd el hogy megcsókoljon! először finoman majd egyre vadabbul! legyen a háta mögött egy fal és nyomd neki közben simogasd föntről lefelé! ha a cerkád kicsit megnőtt akkor azt is nyugodtan nyomd neki!és kezd el érzékien a nyakát simogatni! erre úgy betudnak izgulni! :)

2011. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Először is rúgd gyomorszájon,utána a hajánál fogva b*zd neki a fejét valami kemény dolognak.Onnantól már a te dolgod...Ja és el ne felejtsd! Ásd el valahova és öld meg az anyósomat ha az megvan akkor menny el egy állatkereskedésbe nevelj egy hörcsögöt 3 hónapig,tanítsd meg trükkökre,neved el a hörcsögöt szüzességnek veszítsd el.Most már biztos hogy nem vagy szűz.
2011. okt. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
nem kell elérni, egy szerűen csak legyenn egy este amin együtt alszotok, és akkor lesmárolod, és jöhet a többi. erre nem kell megkérni, ennek úgy kell történnie, hogy mintha véletlenszerű lenne
2011. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
66%
Reggel mikor felöltöztök vegyél fel valami szado-mazo szerkót és rá egy ballonkabátot. Biztonság kedvéért vigyél magaddal egy farsangi maszkot is, hogy ne ismerjen föl arcról, majd jelentsen fel, mint örült exhibicionista. Amikor megy haza egy rejtettebb helyről ugorj elé, ordíts rá, amitől feltehetőleg elájul (főleg ha meglátja a kezedben az ostort is...). Onnantól tied a pálya! ;)
2011. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!