Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha folyton lehajtott fejjel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha folyton lehajtott fejjel jár mégis hogy próbáljak vele szemezni vagy bármit is kezdeni vele?

Figyelt kérdés

Szóval vagy egy fiú akivel nem ismerjük egymást,de nekem nagyon tetszik. Próbálnék vele valahogy kikezdeni vagy szemezni vagy rámosolyogni de esélytelen a dolog mert amikor látom mindig le van hajtva a feje.

Senkire se néz rá,csak megy...

Mit csináljak hogy megismerhessem?:D

Én 17/L ő 17/F


2011. szept. 2. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindig lehajtott fejjel megy? Akkor nála nem stimmel valami...
2011. szept. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amikor én látom mindig le van hajtva a feje és a padlót bámulja....
2011. szept. 2. 17:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondom, akkor valami gond van vele. Vagy 0 az önbizalma vagy nem tudom...
2011. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem lehet depis amúgy tüntesd fel a helyzetet úgy mintha neked menne ha jó fej akkor megkérdez hogy történt-e valami?

ha meg csak megy tovább akkor meg ilyen nem kell neked.

ja ha beválik és rádnéz minél inkább biztasd arra hogy elhívjon valahova ha nem sikerül elsőre akkor másnap már odamehetsz beszélgetni is vele ha látja rajtad hogy bejön neked és neki is tetszel akkor el fog hívni valahova.

2011. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mond neki hogy Durante le fermate nelle stazioni i vietato di servisi del cabinetto. ha nem veszi a lapot meleg
2011. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is mindig lehajtott fejel járok, miért azt nem tudom!


Amúgy szólítsd meg! Ha nem érzed cikinek (sokan annak érzik, nem értem miért) közöld vele, hogy szívesen megismerkednél vele! (Attól, hogy lány vagy nyugodtan tedd meg!)


Ha nem akarsz ennyire nyomulós lenni, kérdezd meg tőle merre van pl. a Kossuth Lajos utca, aztán kérdezd meg, hogy környékbeli-e, és mutatkozz is be neki! (Ha ennyitől nem esik le neki a dolog..)

Remélem tudtam segíteni! Sok sikert!


17/F

2011. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

18/F vagyok.

Én is ilyen voltam régebben. Szinte állandóan a földet bámultam, mert nem mertem mások szemébe nézni. És, ha mégis belenéztem, elkezdtem könnyezni, gyomoridegem lett, izzadni kezdtem, stb. Néha most is van így, de már egy természetgyógyásznak köszönhetően nagyjából elmúlt ez a problémám.

2011. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj négykézláb közlekedni,és mikor elmászol mellette nézz fel rá,hogy bele tudj nézni a szemébe.
2011. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"mert amikor látom mindig le van hajtva a feje. "


Ez csak egy tipp, de nem lehet, hogy éppen azért hajtja le a fejét, mert te is tetszel neki? Van aki ha szerelmes állandóan bámulja a másikat, de olyan is van, aki rá sem mer nézni.

2011. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tuti nem tetszek neki új fiú,most jött a suliba.


Azt még hozzátenném hogy valahol itt lakik a környéken mert reggelente egy buszmegállóba szoktunk állni,csak ő másik busszal megy.

Szóval még ott is lehetne valami de ott is a betont bámulja:D De én meg nem akarok lemondani róla.

2011. szept. 2. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!