Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan probaljak kozeledi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan probaljak kozeledi a lany fele? (lent talalsz reszleteket)

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel minden reggel talalkoztunk mikor meg 9edikes voltam.(most 10 edikes vagyok). Idovel megtudtam hogy magyar. (erdelyben lakok es szemet romanok is elnek itt).

Kb. egy hete lattam valakit a facebook kepek kozt egy kepet ahol hasonlo fejhallgatoval volt egy lany (azzal a fejhallgatoval amelyiket egy eveg minden nap lattam a lany fejen) es lennebb a kommentek kozott irta hogy sajnos mar elromlott a fulese.

A lanyt jeloltem facebookon es elfogadott, mostmar csak kene irni neki.

Hogyan kezdjek el beszelgetni ezzel a lanyal??

Hogyan kezdjem az ismerkedest??


2011. okt. 20. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
szia. Melyik városban laksz? Énis Erdélyi vagyok...
2011. okt. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

marosvasarhelyen lakom

te??

2011. okt. 20. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:

Csíkszereda környékén.. Ha vn kedved ismerkedni, írj prívátban egy msn/yahoo címet. Talán tudok a problémádban is segíteni..

14/f

2011. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de szerintem mellozzuk a haverkodast!

Ha akarsz segiteni akor itt ird le!

2011. okt. 23. 20:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem roszbol mondom de szerintem nem jo otlet
2011. okt. 23. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
en is vasarhelyi vagyok:)) sztem csak szimplan irj ra.mondjuk ezt konyen mondom de en is igy vagyok egy csajjal tegnap lattam a borfesztivalon s nem tudom hogy hoyy irjak ra:(
2011. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DiMalto ***** válasza:
vak vezet világtalant.....:)
2011. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy van,milyen napja volt..mi baja lett a fülesnek..bármi hülyeséget lehet...csak kommunikálj...aztán úgyis kialakul a beszélgetés,majd megy valamilyen irányba :))
2011. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
vakamien iranyba kialakul csak nem mindegy hogy merre
2011. okt. 24. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!