Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Világ életembe a szüleim...

Világ életembe a szüleim konzervatívak voltak. :/?

Figyelt kérdés

A szüleim sosem engedtek el bulizni sosem engedtek igazából sehova én voltam/vagyok az egyetlen kis pici lányuk (18 éves) és sajnos nem volt még barátom :/:/:/ a szüleimnek köszönhetően tök rossz érzés igazából h ő miattuk nem volt még barátom, lett volna számtalan jelentkező de eltiltottak tőlük csókolózáson kívül még nem próbáltam semmit :( igazából ez nagyon furán hangzik h ezt mondom a 21.században de azt sem tudom h isszák vagy eszik a szexet tényleg sosem világosítottak fel a szüleim :( prűdek minden ilyen dolog tabu:'( számokra egyetlen dolgok létezett a tanulás :(

És persze kérdezhetitek tőlem h nem tudok alap dolgokat hiszen ott az internet meg mi egyéb de ezt sem használhattam ha meg nagy ritkán igen akkor meg a szüleim megnéztek egyből h mit nézegettem :( most szerencsére felvettek egyetemre és koleszba kerültem ahol elkerülhetetlen volt h vegyenek nekem egy laptopot :)

és most teljesen úgy érzem magam mint vmi 13 éves kis tini , még lehet h ők is többet tudnak a szexről mint én :( tehát még az alapvető dolgokat sem tudom pl gumi felhúzás stb... tökre szégyenlem magam :(


2011. okt. 16. 22:01
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
100%

ne szégyelld magad, nem jó, hogy ennyire nem vagy tisztában dolgokkal, de még mindig jobb, mintha végigment volna rajtad már a fél megye.


most itt a lehetőség, tájékozódj. ami fontos: ne higyj el mindent, amit írnak itt-ott! oltári baromságokat tudnak emberek leírni...fogamzásgátlásra figyelj, többi jön magától ha olyan a helyzet, nem fogsz bénázni. annak meg be ne dőlj, hogy "majd vigyázok", nem, nincs gumi, nincs szex, pont. ebben legyél határozott, nehogy terhes legyél vagy nemi betegséged legyen!


29/n

2011. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És a suliban nem voltak barátaid/haverjaid, akikkel beszélhettél volna ilyesmiről?
2011. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu ? :( Bár úgy lenne :'(


de volt 2 barátnőm egy két ,,ilyen dolog szóba jött de nem túl sokszor :( ők is inkább a tanulásra koncentráltak :( igen annyit még én is tudok h védekezni kell de épp ez az h ha még egy gumit sem tudok felhúzni :/ fogamzásgátlót meg nem szedhetek mivel nincs saját keresetem :( meg nem is engednék a szüleim h dolgozzak :S tehát egyből rájönnének a szüleim h arra megy el a pénz ajjj ez egy szörnyű ördögi kör :(

2011. okt. 16. 22:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Először érd el azt, hogy legyen barátod, onnan majd ő irányít:) 22F
2011. okt. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De rossz... :S De nem egyedi eset, volt ismerősöm, akinek én magyaráztam el, hogy vannak a dolgok, mert hasonló szituban élt, mint te. Bár ő nagyon igyekezett kijátszani a szülőket, biológiakönyvekből, vagy ilyesmi, de azért sok kérdése maradt.

De nem értem a kérdésed. Tőlünk vársz felvilágosítást, vagy hogy honnan szedj infót a szexről? Vagy pontosan mit?

2011. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:16


Igazándiból is is esetleg linkeket vagy tanácsokat praktikákat szeretnék elsősorban mire figyeljek oda ilyeneket

2011. okt. 16. 22:20
 7/11 napietus ***** válasza:
100%
a gumit nem neked kell felhúzni, hanem a fiúnak. tapasztaltabb sráccal kezdj, majd ő irányít és kész :) nem kell ezen ennyit agyalni :)
2011. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az óvszerre vagy kíváncsi, akkor vegyél egy dobozzal, abban van egy útmutató. Ha van valami megbízható ismerősöd akivel tudsz ilyenekről beszélni, akkor keresd fel. Ha cikinek éreznéd az előbbit, vagy nincs ilyen, akkor keress fel egy szakembert.
2011. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

érdekes a problémád, engem is ellehetetlenitettek a csajozástól bulizástól otthon. nem volt megtiltva, de olyan feltételek voltak meg szigor meg stb hogy gyakorlatilag inkább letettem róla. na mindegy, a lényeg hogy én tudtam mindent a dologról mégis. internet előzményeket meg lehet törölni. de már mindegy is, itt a szabadság! én is azóta tudok "élni" hogy egyetemre kerültem :)

kolesszal vigyázz, mindenki mindenkivel... nemtul jo.

meg arra vigyázz hogy attól hogy most hirtelen belecsöppensz, tudd hogy hol a határ, és ne dugasd meg magad első félévben az egész karral, hidd el lesz rád jelentkező, de ne érezd úgy semmiképp hogy bármit gyorsan bekell pótolnod. viszont könnyen találhatsz olyan srácot aki kitart majd melletted rosszban is, és nem a nunid lesz számára az első. keress olyan barátnőket akikkel erről tudsz beszélni, ha normális helyre jársz tuti találsz olyanokat:)

am melyik egyetemre mentél?

2011. okt. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ja, még annyi:

"...prűdek minden ilyen dolog tabu:'( számokra egyetlen dolgok létezett a tanulás..."

azér annyira biztos nem prűdek, Téged is létrehoztak ;)

2011. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!