Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki, ha tizenhét éves csaj...

Ciki, ha tizenhét éves csaj létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
A szobatársaim már nem azok és mindig mondják, h ennek örüljek, mert ez kincs, és h cserélnének velem. Szerintem tök ciki. Szerintetek? :/
2011. okt. 19. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:

Matthew Shepherd csak úgy kíváncsiságból... Melyik megye? :)

17/L

2011. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 A kérdező kommentje:
Matthew Sheperd: írtam privátban. :)
2011. okt. 19. 20:15
 23/72 anonim válasza:
90%
én is 17 vagyok, és még szűz, és még sokáig az is akarok maradni, pedig van barátom, és ő vár rám. És szerintem ez a normális. Több barátnőm van, akik még szüzek, az egyiknek 1 éves kapcsolata van ( a fiú 18) és a másik barátnőmnek is 7 hónapos kapcsolata van és még ők sem feküdtek le, ezzel azt akarom mondani, hogy egyáltalán nem ciki!
2011. okt. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 Matthew Shepherd válasza:
26%
20:12 Én ilyen univerzális vagyok, tudod :D Minden felé éltem már minden felé járok is de most a bejelentett lakcímem somogy megyében van de megyek én Alföldre is megyek én Győr fele. Ennek az az oka ,hogy Mozonyvezető szeretnék lenni és elég gyakran barátnő hijján elütöm az időt gyakorlással :D Te merre felé laksz ?
2011. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:

Pesthez közel, Pesten tanulok. :)

17/L

2011. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 Matthew Shepherd válasza:
Prive ment !
2011. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egy cseppet sem ciki ! Sőt nem is értem hogy mivel különb az az ember aki már nemi életet él mert végül is mindenki megtehetné. Ez olyan mint a gyorshajtás mindenki tudja nyomni a gázt . De mikor azt mondják hogy kincs akkor az sem igaz mert ezt legtöbbször a barátaid mondják nyugtatásul hogy jaj de irigyelnek emiatt téged pedig belülről tuti nem ezt gondolják. Ez mind attól függ hogy valakinek megvolt e az az illető akivel elveszítheti. Mert én úgy gondolom hogy az első alkalmat nem részegen egy koszos és telehányt parkoló wc-jében kéne megejteni egy ismeretlen csávóval majd boldogan letudni hogy ez is megvolt és gondolja a lány hogy ettől ő már több pedig nem ez inkább csak szánalmas vagyis én csak száni tudom az ilyen embereket.És aki nem így veszti el annak sokkal kiegyensúlyozottabb lesz a szexuális élete jó emlékekkel. Én egy hónap múlva fogom tölteni a 16-ot és még én is szűz vagyok . Persze nem mondom azt hogy nem veszteném már el és hogy házassági tartogatni szeretném mert nem így van ! Csak annyi elvárásom van a dologtól hogy legalább egy stabilabb kapcsolat keretein belül történjen meg . Ami ellenérv a szüzesség ellen vagyis ezt csak én vettem észre hogy itt olvasom hogy írják milyen nagy kincs és hogy a fiú majd fogja becsülni értékelni pedig ez a való életben nem így van . Vagyis lehet hogy csak velem történt meg de több fiú is megijedt emiatt :S . Pedig nem is vagyok olyan öreg :( hogy ezen nevetni kéne . Mármint ha már valaki 25-30 évesen szűz akkor az már gázos és evvel nem akarok megbántani senkit, megértem mások elveit de nekem ez a véleményem . De azért poénos hogy nálam emiatt hátráltak vissza a srácok :S a dologban még az volt a poénos hogy ezt meg is mondták a szememben hogy neki az a bajuk velem hogy még szűz vagyok :O na őket már elküldtem a k.urva anyukba :) . Mert azért 15 év alatt elveszteni elég cikis és k.urvás . A tévhit meg az hogy olyan sokat várat magára egy szűz lány vagy hogy többet vár el az első alkalomtól mert ez nálam nem így van . De az én helyzetem még jövőre sem fog változni :S úgy hiszem mert még fiú sincs kilátásban . Amúgy gondolj bele hogy régen mekkora bűn volt elveszteni ,most meg már egyes emberek szerint akiknek csak a pofájuk nagy (mert ha olyan jók lennének akkor inkább cselekednének és nem dumálnának róla ) ez gázos . Hát ne hallgass rájuk ! :) Nem gázos sőt te most vagy épp abban az életkor amikor bekövetkezhet :) .Ha meg evvel húznak akkor mond meg nekik hogy bocs de már megtörtént :) :) egy kis kegyes hazugság mindig belefér ! És ne aggódj emiatt és ne érezd hogy te kevesebb vagy mint más mert ez nem igaz :) !!! Sok sikert meglásd neked és nekem is eljön majd az alkalom !
2011. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
93%
nem, dehogyis ciki
2011. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is írsz? én 19 vagyok és fiú. mostanában olyan furák a lányok... :/

de te normálisnak tűnsz:D

2011. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
24%

Előző vagyok :D éés elfelelejtettem a választ a kérdésre.

Szerintem ez a normális :) én csak azzal szeretném majd akiről tudom hogy ő az igazi és a házasságig is várnék, vagy max ha már pár éve együtt vagyunk akkor rá tudna venni mondjuk szerintem de csak ha tényleg úgy érzem hogy ő az igazi :) akkor utána úgyis összeházasodom majd vele:)

2011. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!