Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Februar 1-en jott meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Februar 1-en jott meg a menstruaciom, azelott egy nappal pedig egyutt voltam a baratommal, vedekeztunk nem szakadt el az ovszer, masnap meg is jott rendesen. Lehetek terhes? Van okom aggodni?

Figyelt kérdés
Most a 28adik nap van es megkene jojjon de meg nem jott meg.nem ertem h h van h egyeseknek van menzesz terhesseg alatt is.Fajdogal a hasam.remelem megjon,egy kicsit megvagyok ijedve.
2009. márc. 1. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj,mert már attól is késhet.Ha védekeztetek és nem volt semmi probléma,akkor nem hiszem,hogy terhes lennél.Ez a hónap alapból rövidebb volt..meg amúgy is pár napos késés még belefér.Nyugodj meg..én is voltam hasonló helyzetben..sőt rosszabb is..de nem volt semmi baj.Nem lesz semmi probléma.
2009. márc. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs különösebb okod az aggodalomra és feleslegesen ne aggódj! A legszabályosabb ciklus mellett is előfordulhat pár napos eltérés mind kér irányba. Ez teljesen természetes és semmi jelentőségi nincs.
2009. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem volt bibi a védekezésnél, akkor nem lehetsz terhes elméletileg.
2009. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy terhes legyél, nyugi.
2009. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
koszonom...szerintem sincs gond,csak az utobbi 3-4 honapban 28napra megjott...s na bepanikoltam egy kicsit..
2009. márc. 1. 13:31
 6/8 anonim válasza:
szerintem sem lehetsz terhes. ne aggódj
2009. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes, de ha gondolod, ülj bele forró vízbe, mozogj kicsit, vagy szeretkezzetek egyet...Ezek elősegítik!
2009. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csinaltam egy tesztet:negativ,de meg mindig nem jott meg..
2009. márc. 3. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!