Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A baratommal lefekudtunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

M123 kérdése:

A baratommal lefekudtunk 9nappal a menstruaciom elott. Nem vedekeztunk.2 napra ra vettem be megbanos tablettat. Megjott a mensesem idoben, elkezdtem fogamzasgatlot szedni. Tuneteim vannak. Terhes vok?

Figyelt kérdés
A baratommal lefekudtunk vedekezes nelkul 9nappal a menstruaciom elott. Bevettem egy megbanos tabletat 2 nappal utana. Megjott a mensesem, elkezdtem a fogamzasgatlot de csak kb 2 napig tartott a mensesem es gyenge volt nagyon. Mar a 3. fog. Tabletta utan feszult a mellem. Kozben gyomorrontast kaptam es hanytam. Lehetek terhes es ezek lehetnek a tunetek? Feszul a mellem es kicsit nagyobb is. Eleg ideges vok mostanaban. Nincs hanyingerem. Udv Sari
2011. jan. 2. 20:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Elméletben lehetsz terhes tünetmentesen is, jelen esetben meg van az esély rá :(( sürgősen csinálj tesztet.
2011. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem hiszem h terhes vagy.

"tüneteid" meg lehetnek a fogamzásgátlótól, a 72 órástól ( elég nagy hormon löket), a gyomorrontástól meg az idegességtől is. nyugi.

2011. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A hormontabletta hatása is lehet a feszülő mell, es a tabletta elvileg 72 óráig hat, ami 3 nap, papíron még hatnia kell. Gyakorlatban minél később, annál kevésbé hatásos. Miért nem védekeztetek??? Az a legeslegfontosabb!!! Nem utólag kéne sírni... Addig nem kéne nemi életet élni, ameddig nem akartok/tudtok felelősségteljesen szexelni, magyarul védekezni... Megbánós tabletta? Nevezzük már a nevén a dolgokat... Esemény utáni 72 órás hormontabletta. Ha meg olyan dumának bedőlsz, hogy "naa, légyszi, csak most az egyszer óvszer nélkül", akkor meg is érdemled. Ennek az egésznek a hatására nem nagyon nézlek többnek 15-16nál... Bocsi, de ezt el kellett mondanom, hátha észhez térít. Nem akartalak leordítani, de elég szar napom van, kérlek nézd el nekem :(

16/F

2011. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt kihagytam, hogy esemény utánit egy menstruációs cilusban csak EGYSZER lehet használni!! Tiniknek meg MAXIMUM 2-3 havonta.
2011. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Barbucc ***** válasza:
Szerintem ezek a gyógyszer hatásai de csak akkor lehetsz 100%ig nyugodt ha csinálsz egy tesztet :) megéri azt a pénzt :)
2011. jan. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Taláb még a tabletta elkezdése előtt tesztelni kellett volna, nem gondolod?


Egyébként 72 órás után várni kellett volna legalább 1, de inkább 2-3 normális menstruációt, és csak akkor elkezdeni a tablettát.

Most olyan szépen betettél az egész ciklusodnak, hogy örülhetsz, ha csak ennyi bajod van.

2011. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sari vagyok, koszonom a valaszokat, nem vagyok tini 15 eves, csak egyszer felelotlenul cselekedtem..de egyebkent 100% biztos vagyok benne hogy nem ment el a srac, csak arra gondolok hogy az elovaladektol is lehet az ember terhes..alig csinaltunk, de azert megis...telleg nagyon betettem a ciklusomnak ezzel a 72oras tablettaval+fogamzasgatloval? ezek szerint siman lehet hogy majd kesik stb..mikor van ertelme tesztet csinalnom? ja jol tudom az elmaradt menstruacio idejeben ami kb 3 het mulva van.

koszonom a valaszokat. parazok azert.

Sari

2011. jan. 2. 22:37
 8/10 anonim ***** válasza:

"telleg nagyon betettem a ciklusomnak ezzel a 72oras tablettaval+fogamzasgatloval? "


Igen, tényleg nagyon betettél vele. Várnod kellett volna pár ciklust.

Nem hiszem, hogy terhes vagy, inkább csak a hormonjaidnak tett be a dolog.

www.orvostudakozo.hu Dr Hamvas Ferenc.

2011. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ertem:( Koszonom a valaszt. es mivel szamithatok az elkovetkezendo idoben..? menses keses, elmaradas vagy mik lehetnek?

Sari

2011. jan. 2. 23:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, ezt inkább az orvostól kérdezd:)
2011. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!