Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szükséges-e 72 órás fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges-e 72 órás fogamzásgátló gyógyszert bekapnia annak a 18 éves lánynak, akinek egy petting során sperma került a vénuszdomb és a nagyajak közti területre?

Figyelt kérdés
Egy petting során történt ez, a fiúnak magömlése lett, és a sperma a vénuszdombra és a nagyajakra került. A hüvelybe közvetlen nem. A lány a történtek után egyből forró vízzel megmosta magát, és teljesen szárazra törölközött.
2010. aug. 15. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem ment be, akkor nem.
2010. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

"a lány" :D

Ez jó!

Akkor legalább írnád ki, hogy Rólatok van szó!


Én olyanról is tudok, akinek a bugyiján volt sperma és az bejutott a hüvelybe..

Szóval biztos ami biztos alapon, egy tablettát megér!

2010. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
"bejutott a hüvelybe a bugyiról"na neee.....felmászott?
2010. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
na,de kérdésre a válasz: hát ha tutira akarsz menni igen, kell a tabi...de sztem nem sok esélyed van a terhességre.Sok tényezőtől függ, ciklusok hol tart stb.
2010. aug. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ciklusod na:)
2010. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Persze bugyiról:D Vicccc! Ennyitől nem lesz terhes. Én tutira nem íratnék ilyen hülyeség miatt tablettát.
2010. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Talán ha egy orvost kérdeznél. Úgy is fel kell íratni nőgyógyásszal, recept nélkül nem adják ki, és ha már ott vagy, meg tudod kérdezni, hogy kell-e vagy sem.

Amúgy szerintem nem kell, max akkor, ha peteérés környékén volt a dolog. De még úgy is majdnem 0 az esélye.

Szerintem ilyen esetben a tabi többet árt, mint használ.

2010. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Hát szerintem jobb félni mint megilyedni..szóval biztos ami biztos alapon bevenném azt a tablettát,ha fölöslegesen veszi be akkor sem lesz semmi baja,de tuti hogy nem lesz terhes!
2010. aug. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: Az azért nem cukorka. Honnan tudod, hogy nem lesz semmi baja? Baromi nagy hormonadag. Simán összekavarhatja az egész hormonháztartását. Csak úgy poénból nem szabad bevenni! Nem véletlenül kaphatón csak receptre!!!

Inkább konzultáljon egy orvossal!

2010. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!