Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek teherbe eshettem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek teherbe eshettem, ha szeretkezés közben kiszakadt az óvszer?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen a ciklusom 10. napjában vagyok. Tudom, hogy nagyjából a 11. nap környékén kezdődik el a termékeny időszak. A párom nem élvezett belém. Amikor észrevettük, hogy kilyukadt (a két pihenő között kb 30 mp telt el, és éppen csak elkezdtük, szóval nem hiszem, hogy lehettek vágycseppek), azonnal megszakítottuk az aktust és kimentem kimosni magam a biztonság kedvéért. Tudom, hogy nem használ, de a nyugalmam érdekében muszáj volt. Régebben is volt ilyen, de akkor pár nappal a menzesz megjövetele előtt történt, és nem történt akkor sem semmi baj (azért csináltam akkor is tesztet, és negatív lett - rögtön utána meg is jött). Kíváncsi lennék a véleményetekre.
2009. nov. 4. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Mivel az óvszereken szokott lenni spermaölő anyag is, ezért elég kicsi a valószínűsége.
2009. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Durex Extra Safe-t használunk, nem tudom, hogy azon van-e spermaölő anyag.
2009. nov. 4. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
azon van spermicid anyag, szóval nyugi, azért is extra safe ;)
2009. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó. :) Most már sokkal nyugodtabb vagyok. Köszi! :)
2009. nov. 4. 18:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Kevés óvszeren van spermaölő, elég rosszak az értesüléseid...Amelyiken van, azon külön fel van tüntetve. Amúgy csinálj tesztet, az a tuti.
2009. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegyiken, de Durex Extra Safe-en és a Lifesyles Ultra Safe-en tutira van, tehát nem kell ijesztgetni senkit. 2.voltam
2009. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Végül csináltam egy tesztet, és negatív lett, később pedig meg is jött, úgyhogy nincs semmi gond. :)
2009. nov. 23. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!