Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem, lejött az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem, lejött az óvszer, ma megjött?

Figyelt kérdés
A párommal másfél napja voltunk együtt, és lejött az óvszer, pont mikor elment. Azt mondja, épp ki tudta venni előtte. Ma, nem rég megjött a menstruációm, pont időben. Teherbe eshettem így? Mármint ha terhes lettem, akkor nem jött volna meg? Nem akarnék 72 órás tabit venni...
2010. dec. 19. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy terhes.

2. Másfél napja?O.o

2010. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

előző: nem annyi ideje járnak, akkor történt a dolog:)


menstruálsz, szóval nem hiszem h terhes lennél, persze ilyet is hallottunk már, de ritkább a fehér hollónál.

amúgy fontos a védelem,én még soha nem szexeltem védekezés nélkül.de hidd el, nehezebb teherbe esni, mint gondolnád.

2010. dec. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkatársam úgy lett terhes, hogy rendesen megjött a menstruációja utána. :) De amúgy ez biztosan ritka.
2010. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy terhes...legfeljebb van egy megtermékenyült petesejted, ami a petevezetőben épp a méhed felé vándorol....komolyan nem értem, a biológia órákat átalusszátok, vagy mi??????
2010. dec. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem alusszuk át, csak mikor ilyen helyzetbe kerülsz, azon jár az agyad mi van ha mégis...

Sose jutott volna eszünkbe védekezés nélkül együtt lenni, mindig figyeltünk, erre tessék, így jártunk. Azon járt az agyam, mi van ha terhes leszek, mi lesz velem, nem azon mi volt biosz órán...

Egyébként köszönöm a válaszokat!!

2010. dec. 19. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!