Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak 20 év feletti szűz lányok?

Vannak 20 év feletti szűz lányok?

Figyelt kérdés
Ilyen korú fiú vagyok és szűz. Lehet még esélyem ilyen korban szűz lányokkal ismerkedni? :S
2011. okt. 25. 17:08
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Én abban is benne vagyok, hogy segítsetek egymáson!

:D

2011. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

ma 22:44!


:) Te egy nagyon rendes ember vagy:) 22F

2011. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Én 20 éves lány vagyok és még szűz... Szóval vannak :)

Engem mondjuk szépnek tartanak, de hiába a jó külső ha nem találom az igazit, aki nem csak egy éjszakára akar... Amugy csendes, visszafogott vagyok nem olyan bulizós..

2011. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

ma 19:05!


Nem is fogod megtalálni az igazit, ha visszahúzódó vagy. Nekem is ez a problémám. És mivel a normálisak általában ilyenek, ezért elkerülik egymást, nem mernek kezdeményezni stb. Szóval nagyobb eséllyel botlasz bele a bunkóbb fajtába.

De feladni nem szabad, egyszer úgyis mindenkinek összejön:) Bár lehet, hogy túl naiv ez a kijelentésem. 22F

2011. okt. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Heckler válasza:
60%
Mint ahogy azt a mellékelt ábra mutatja, elméletben, a saját bevallása szerint minden 20 év fölötti nő szűz. Csak a gyakorlat az Istennek nem akarja ezt igazolni.
2011. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
21:14 : 4-5 nőből ne ítélkezz...
2011. okt. 26. 21:15
 27/34 Heckler válasza:
Csak tettem egy egyszerű megfigyelést.
2011. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:

"Többnyire fiúk vannak szűzen 20-on túl. A szép lányok már általában 14-16 éves korukban elvesztik, érthető okokból."


21/F szűz


Ez hülyeség.Nem csak a szépségen múlik.Amúgy meg Én is szép vagyok és még szűz 21 évesen.Pontosan, azért mert olyat keresek, aki tényleg tetszik kivül-belül, mert ha mégis feladnám az elveimet mert mások azt mondják, hogy ne legyek válogatós...biztos vagyok benne, hogy megbánnám, hogy nem olyannal fekszek le először, akibe bele vagyok zúgva.

2014. febr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Romániából 20 feletti szüzek vannak itt?
2014. febr. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%

"Ez hülyeség.Nem csak a szépségen múlik.Amúgy meg Én is szép vagyok és még szűz 21 évesen.Pontosan, azért mert olyat keresek, aki tényleg tetszik kivül-belül, mert ha mégis feladnám az elveimet mert mások azt mondják, hogy ne legyek válogatós...biztos vagyok benne, hogy megbánnám, hogy nem olyannal fekszek le először, akibe bele vagyok zúgva."


Hogy kivel fekszel le eloször, az csak addig szamit, amig le nem feküdtel a masodikkal. Ha meg nem fekszel le a masodikkal, sosem tudod meg, hogy mennyire volt jo az elsovel, mert nincs mihez viszonyitani. En sokkal szivesebben vagyok nokkel, akiknek volt mar több ferfivel is szexualis kapcsolatuk, tudjak, hogy mit szeretnek az agyban, es azt is tudjak, hogy egy atlagferfi mit szeret.

2014. febr. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!