Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok menekülnek a 20 év...

A lányok menekülnek a 20 év feletti szűz fiúk elől? Gyűlőlik őket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 09:16
 1/9 anonim válasza:

Persze, gyűlöletből KALASNYIKOV-val Vadásznak rájuk.

A totális megsemmisítésetekre törekednek.

Szóval ideje fegyverkezned, ments meg magatok.


Mégis miért gyűlölnek őket, áruld már el..de komolyan?

- Neked barna a hajad

- aha

- akkor gyűlöllek

:/

2010. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A honlokodra tetováltattad? Mert azt, hogy ki szűz és ki nem azt nem lehet ránézésből eldönteni!
2010. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szesze ***** válasza:
100%

Na mert az látszik is ránézésre, hogy na az a fiú szűz...Én személy szerint örülnék egy ilyennek, mert akkor nem lenne baj, hogy én is még 18 évesen szűz vagyok...s majd ketten belejönnénk:))


De ha ilyen nagyon plázacica csajokat bírod, meg a nagyon tuti csajokat, azok valószínűleg nem bírják a 20 éven felüli szüzeket, mert, hogy ők már 13 éves koruk óta nyomassák a dolgot.

2010. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Világ életemben kerültem és kerülni fogom a plázacicákat, mert nem lehet velük semmiről beszélgetni. De a nem plázacicák sem bírják az ilyen srácokat. Mintha ők mind egy szálig profiként kezdték.
2010. máj. 15. 09:35
 5/9 Szesze ***** válasza:

Hát nehéz az élet az biztos. Én pont ilyen vagyok mint te, csak lányba. Volt néhány pasim, de ahogy meghallották, hogy szűz vagyok vége is lett. Emiatt úgy döntöttem, hogy egyelőre amíg én is nem fogom nagyon kívánni szexet, addig nem pasizok, mert ugye szex nélkül ebbe a korba nincs kapcsolat.


És komolyan mondom amióta nem pasizok, nagyon boldog vagyok. Csomót bulizok. új barátaim vannak s minden. Nem azzal foglalkozok, hogy huj, most szűz vagyok mi lesz velem. Bízom benne, hogy majd valakinek így fogok kelleni, s ha nem akkor meg összeszedem magam, és egy buliba félrészegen valakivel elintézem a dolgot...18L

2010. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintemne intézd el buliban félrészegen a dolgot mert akkor csak azt éred el, hogy az önbecsülésed eltiprod és utána én a helyedbe nem lennék képes tükörbe nézni többé.
2010. máj. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szesze ***** válasza:
Az én életem, és én döntök, és senkinek nincs joga beleszólni. Vagyok annyira eszemnél, hogy eldöntsem akarok-e ilyesmit vagy sem. Csak leírtam, hogy még van ez az alternatíva is.
2010. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha soha nem beszéltél plázacicával mit általánosítasz??


Ezért kerülnek téged!! Sajnáltatod magad...

senki nem kezdte profin, de valószínűleg elkezdte... és nem magát sajnáltatta és irigykedett azoknak kiknek jól megy,..

2010. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy 22 éves szűz fiút, és imádom! :O

ha nem lakna olyan messze, és nem csak neten beszéltünk volna eddig, elvenném a szüzességét ;)

2010. máj. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!