Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm egy 17 éves,...

A barátnőm egy 17 éves, nagyon szexi és okos lány, ráadásul szűz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve járunk, a baj az, hogy mélyen vallásos, és nem akar lefeküdni a házasságig! Jobban kívánom mint bármi mást életemben! (18/F)
2011. okt. 27. 21:43
 11/93 anonim válasza:
24%
seggből szájba az a tutit ;)
2011. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 menta34 ***** válasza:
32%
Szerintem mond meg neki kerek perec, hogy két út van, az egyiken veled mehet, a másikon az idióta vallásával.
2011. okt. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
84%
aztaa...:S szerintem ezt meg kell beszélni mert ez így elég ciki téma. gondolom 18 évesen nem akarsz házasodni...
2011. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
84%
2, 3, 4, - tétre, helyre, befutóra
2011. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
83%

nekem is lelkész az apám és egyáltalán nem így gondolja, sok lelkészt ismerek és egyáltalán nem így gondolják

az egy dolog, hogy vallásos, de azért megvan a határ és a vakbuzgóság is káros, az ilyen szentfazekakat el kell kerülni, ha meg nagyon akarod a csajt el kell venned, de akkor utána se számíts fergeteges szexuális életre, mert ebbe valószínűleg belenevelték, hogy a szexualitás bűn (pedig k@rv@ra nem)

esetleg meggyőzheted de sztem kevés rá az esély

2011. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
75%
Hagyd ott!Vagy győzd meg!Hogy nem bűn mert tényleg nem az!
2011. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
70%

OMG...

Házasság?

Ahogy Eminem nyilatkozta egyszer, az autóval is jó menni egy próbakört, mielőtt megvesszük:-D

Az élet apró örömeit élvezni kell, nem megvonni magunktól... Bírom ezt a sok vallásos nyavalyát, azt 70 évesen rájönnek majd, hogy tul.képp nem éltek...

2011. nov. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
87%
Zsarolással nem hiszem, hogy mennél bármire is... Ha a mostani kornak a hogy is mondjam... szellemisége mellett is képes ilyen vallásos maradni, hááát... nem sok esély van a meggyőzésre sem:S
2011. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
80%
Én sem értek egyet ezzel a szüzességi fogadalommal. De ha szereted, akkor várj rá. Remélhetőleg a petting ellen nincs kifogása, úgy pedig kibírható. Ne erőltesd semmiképp, az ilyen vallásos embereknél csk a fordítottját lehet elérni a dolgoknak.
2011. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim válasza:
84%
De azt is vedd bele,ha mélyen vallásos,akkor sosem fog védekezi,ha szexeltek...van pár ismerősöm,akiknek már 7 gyerekük van,mert vallásosak,és sosem vdekeznek semmivel sem. 32/L
2011. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!