Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm egy 17 éves,...

A barátnőm egy 17 éves, nagyon szexi és okos lány, ráadásul szűz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve járunk, a baj az, hogy mélyen vallásos, és nem akar lefeküdni a házasságig! Jobban kívánom mint bármi mást életemben! (18/F)
2011. okt. 27. 21:43
 31/93 anonim ***** válasza:
87%
Ha annyira fontos neked, akkor megvárod... Összeházasodtok, és utána annyit b@szod, amennyit akarod. De sztem vedd el, ugy 2-3 év mulva. Legalább tudod, hogy a házasságotok alatt nem csal meg...
2012. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim válasza:
2%
k*rd meg,vagy b*szd fel a holdra.
2012. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 matyi1616 válasza:
22%
Küld már az annyába... Megmodnod neki! Na Te szűz Mária.. most jössz b@szni vagy b@szol jönni aztán huzz a... ennyi
2012. dec. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 ivilicious ***** válasza:
13%
keress vmi szeretőt,ha nem bírod,am meg tartsd meg ezt a hülyét, hűséges lesz. am meg tuti bolond,de ha szereted..
2013. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim válasza:
23%
Itasd le :D Most mást nem tok mondani hogy ha még az apja is pap.
2013. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez szánalmas. Oké, hogy vallás meg minden, de ezzel szerintem túl messzire mennek egyesek. Szerintem a szex az élet része, 20 éves korod körül kell kiélni az életed, minél több lányt megismerni, bulizni és szexuális életet élni. Ha nagyon szereted, akkor te döntöd el, de én tovább állnék. Nekem valahogy nem hiányoznak a vallásos dolgok, eléggé elvakítják az embert a sok hülyeségeikkel. Ez csak az én véleményem, katolikus vagyok, egy ideig gyakoroltam a vallást, de ráébredtem, hogy fölösleges.
2013. febr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
73%
én a helyedben várnék rá és attól h megakarja várni h összeházasodjatok az nem baj s sokan azt mondják h ez nem normális gondoljunk bele hogy régen ilyenkor 18 évesen házasságban szültek (ezzel nem azt akarom mondani h csináljatok rögtön gyereket) és régen sokan szüzen házasodtak és az volt a normális nem ami a mai világban hogy fűvel fával tisztelet a kivételnek
2013. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
87%
Változott a világ. Egyébként én mélyen vallásos vagyok..nem a szentfazék én sem értek egyet bizonyos dolgokkal amiket az egyház mond.., de sajat, erős kapcsolatom van Istennel. És irta itt valaki hogy ő is gyakorolta a vallast csak aztán rájött hogy fölösleges...hát mindenki máshogy áll hozzá..azért fölöslegesnek nem mondanam..:) csak mindenkinek más...szóval van ez a házasság utáni szüzesség elvesztése..én nafyon vallásos vagyok de ezzel nem értek egyet..igen biztos rossz érzés ha együtt vagyok valakivel akibecszerelmes vagyok és előtte mással is voltam de ezzel együtt kell élni..és fiatalsag azért valamennyire jó ha az ember él..ugyanúgy teljes élete lehet/lesz mint masnak..talán jobb..szóval.. Latom én..valahol meg tudom érteni ezt a dolgot hogy egy embernek adjuk oda magunkat..de ha egy szép napon arra döbbenek hogy nem is érdemelte meg az ember..hogy ennek tartogattam magam..mert barmi megtörténhet..fájobb tud lenni elronthatja egész életemet..és szerintem ha Isten ilyen élvezeti lrhetőséget adott miert ne éljünk vele? Plane ha szerelemből ..annal csodálatosabb nincs..és ha csak gyermeknemzés céljából lett az egész miért ilyen élvezetes..:) :D szóval én élni fogok ezzel a lehetőséggel amit kaptunk..hisz ha voltam valakivel de utana dzeretek valakit ugyanolyan jó lesz!!
2013. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
85%
Utolso voltam ..csak 16 /l
2013. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim ***** válasza:
71%
#37-es vagyok én se úgy gondoltam h pont addig kell várni de el lehet fogadni ha nagyon szeretem. De azért ne fűvel fával csináljuk meg ne 15-16 évesen sztm. Az én osztályomba sokan nem szüzek ami sztm. baj... 15L vagyok
2013. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!