Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm egy 17 éves,...

A barátnőm egy 17 éves, nagyon szexi és okos lány, ráadásul szűz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve járunk, a baj az, hogy mélyen vallásos, és nem akar lefeküdni a házasságig! Jobban kívánom mint bármi mást életemben! (18/F)
2011. okt. 27. 21:43
 21/93 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó, mi a családban hatan vagyunk testvérek, és vallásosak, de ettől még védekeznek a szüleim... Nem lehet hogy ennyi gyereket akartak?


Amúgy szerintem ha ezt így eldöntötte, nem fogja meggondolni magát. De lehet más dolgokban benne lenne, beszélj vele erről.

2011. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim válasza:
51%
Szia:)szerintem örülj neki =) mivel ezt kiirtad abból is látszik,hogy nem akarod csak ugy otthagyni,szerintem tarts ki mellette=) igazából én is 17 vagyok,egyetemista,az én barátom is 18,na és akkor ami tényleg poén szűz vagyok és az is akarok maradni házasságig =) én büszke leszek magamra,ha kibirom,márpedig kibirom,a barátom nagyon rendes srác,ismétlem nagyon,és benne van h várjunk természetesen ő is szűz =) nekem ez igy nagyon jo,majd házasság után egymásnak ajándékozzuk magunkat=) am mindenki maga dönti el,de szentem jobb aki tud határokat szabni magának,nem pedig csak a mának él=)
2011. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
88%

nem tudom te hogy gondolod előttem szóló, de én is 18 vagyok és nem gondolok egyáltalán még a házasságra, sztem korai ilyen fiatalon erről fantáziálni

egyvalaki mellett elleni, de már 18 éves korodtól, ilyenkor inkább élni kell ( nehogy félreértsd, csak kulturált keretek közt), de ti tudjátok, ugyanakkor gratulálok és sok sikert ehhez a komoly elhatározáshoz

2011. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim válasza:
70%
eleinte ugy voltam vele,h korai ilyesmin gondolkodni,de igy alakult:) és örülök neki,mind2en komoly gondolkodásuak vagyunk,tehát nem mondom h levan kötve h kész összeházasodunk,de vele igen,eltudnám képzelni,egyébként egyetemista vagyok és csak miután befejeztem aztán lehet szo ilyesmiről=)
2011. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
88%
hát még egyszer sok sikert, csak aztán nehogy később csalódj benne, vagy nehogy azon kapd magad 40 évesen, hogy nem éltél fiatalon
2011. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem kamu a kérdés, de házasság kötés azért van, hogy az vegye el a szüzességét, aki vele szeretne élni amíg nem hal meg.
2012. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 Gloria92 válasza:
87%
A férfiak gyakran egyetlen éjszakáért nősülnek: az elsőért; csakhogy az elsőt követi a többi, és jönnek a nappalok vég nélkül, és jön az egész élet, ők pedig addigra már réges-régen beleuntak... (Émile Zola)
2012. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ha nem tudod meggyőzni, érdemes elgondolkodni az egész kapcsolaton. Mert ha valaki ilyen fiatalon a házassághoz köti a szexet, az sajnos nagyon gázos tud lenni.

Amúgy is, hatalmas lutri, ha valakivel összeházasodsz és csak utána tudod meg, milyen az ágyban.

Próbáld meg elmagyarázni neki, hogy a vallás nem arról szól, hogy szó szerint szót fogadunk az egyház szabályainak.

2012. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim válasza:
55%

Győzd meg magad arról hogy igaza van!

Őt meg arról hogy van az orál vagy annál jobb! :)

Ha eljuttok így együtt a felnőttkorig akkor szabad döntésetek lesz hogy együttélve vagy összeházasodva akartok e többet, netán közös gyereket.

2012. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
21%
Dugd meg.
2012. jún. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!