Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szörnyen érzem magam. és te?

Szörnyen érzem magam. és te?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, még 1 barátnőm sem volt.

szörnyen érzem magam.


2011. okt. 29. 13:38
 1/8 anonim válasza:
Én is 20 éves vagyok, de lány. Nekem meg még egy barátom sem volt. Ami viszont a kérdést illeti, cseppet sem érzem magam szörnyen. :)
2011. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

23F

volt barátnőm anno régen de már évek óta nem és néha zavar, de amúgy eléldegélek :)

2011. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jha és amúgy nem is járok el csajozgatni, mert a szórakozóhelyeken megismerkedni háááát kösz nem
2011. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A 20éves lánynak üzenem az első komment tulajának, hogy én szívesen lennék az első barátja!!!Ha akar írjon egy privit....
2011. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Walk With Me ***** válasza:

Én is 20 vagyok és szintén nem volt még barátnőm.

Nem szörnyen érzem magam, hanem egyszerűen olyan semmilyennek, üresnek vagy hogy mondjam... remélem hamarosan megoldódik ez a probléma. :)

2011. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 19 vagyok, s nekem sem volt pasim, de valószínűleg csak azért, mert nem járok disco-ba, mint a velem egykorúak, akik ott ismerkednek.
2011. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sárga
2011. okt. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 éves lány vagyok, 3 barátom volt, de bárcsak ne lettek volna!! :@
2011. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!