Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én szégyellem. Kicsi a mellem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én szégyellem. Kicsi a mellem. Anyunak is az volt, csak ő megcsináltatta miután öcsém megszületett. Szörnyen érzem magam. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

nekem nem engedi a barátom (3éve vagyok vele)...azt mondja neki nem kell megcsinált csaj.. valamilyen szinten igaza van..de nem érti meg hogy nekem meg így gáz.. egésznap még a lakásba is melltartó van rajtam csak alvásra veszem le..

barátom azt mondja pont tenyérbevaló és nem szereti a nagymellű lányokat és télleg ha meglát egyet valahol mondja h mennyire nem teccik neki..én megértem.. csak egy kicsit lenne nagyobb :S én szégyellem..


2010. júl. 23. 04:51
 1/8 anonim ***** válasza:
mekkora melltartót viselsz?
2010. júl. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudod, két gondolat futott át a fejemben, amikor olvastam az írásodat.

Az egyik, hogy végülis a Te életed, a Te tested, azt csinálsz vele, amit akarsz, felőlem még hűrom mellet is felvarrathatsz, a Te dolgod. :)

Másrészt nekem sem kell egy műnő barátnőnek. Inkább járjak egy "tepsi" csajjal, mint egy orvosok által, szintetikus anyagokból foltozgatott szilikoncsodával. Bocs, ha kemény volt a megfogalmazás. És tudod, irtóra zavarna, hogy a csajom ennyire nincs megelégedve magával, és talán bántana is, hogy ennyire nem számít neki, hogy a pasijának mennyire tetszik.

Inkább az önbizalmadat kellene növelni, mert az bizony rádférne.

Egyébiránt én csak abban az esetben jönnék össze szilikonozott csajjal, ha azt nyomós egészségügyi okok miatt csinálta. Csak azért, mert nem volt megelégedve a méretével, hát kössz nem.

2010. júl. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
A szilikon mellet is meglehet csináltatni természetes hatásúra,és nem hiszem kedves utolsó,hogy emiatt nem jönnél össze egy számodra szimpatikus lánnyal,mert azért van megcsinálva a melle,mert esetleg nem volt megelégedve.A nők számára ez egy igen kényes téma,és sok nő önbizalomhiányban szenved emiatt,amit növelni,leírva lehet h könnyű,de élőben annál nehezebb.Üdv
2010. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

07:40 Sok férfi önbizalomhiányban szenved a f mérete miatt. Lehet már természetes hatásu beültetéseket végezni, megnagyobbítatni mondjuk egy póni méretüre. Hajrá előre a műanyag bábuk világába. Csak egy vastag pénztárca, egy jó plasztikai sebész és máris szupercsajnak/pasinak érezheted magad. Éljen a műanyag!

Kedves kérdező: örülj, hogy ilyen párod van. Ne a hülye reklámoknak akarj megfelelni! Inkább próbáld megszeretni a testedet olyannak, amilyen!

2010. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem azt nézem egy lányon, hogy mekkora melle van (persze azért megnézem), hanem, hogy milyen belül. Szóval nem ezen fog eldőlni a dolog.
2010. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

10:14 talán igazad van..

és ha a párom elfogad így akkor nem kéne zavarjon sőt..

de engem akkoris nyomaszt pl strandon annyira kellemetlen utálok járni.. és tudja ő is.. mégis annyiszor mondja hogy menjünk...

2010. júl. 23. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyud lehetne a példaképed,kismellű nőként összehozott 2 gyereket.Azután csináltatta + a melleit,te is várj 2gyerekig.
2012. aug. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anno egy exemnek pushuppal is csak akkora cicije volt mint egy gyerekököl. Veszettül gátlásos volt is miatta de sikerült együtt tullépnünk mert rájött olyannak és ugy szeretem ahogy amilyen. Mai napig ha talizunk felemlegeti hogy mennyivel jobb hogy hallgatott Rám. Te is inkább azt nézd hogy az a pasi aki veled akar élni önmagadért fog szeretni olyannak amilyen vagy akár kis mellel is...
2021. márc. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!