Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fáj a hasa a barátnőmnek...

Miért fáj a hasa a barátnőmnek petting után? Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés
Majdnem minden petting után hasfájásra panaszkodik a barátnőm. S minél erősebb pettinget "gyakorlunk" , annál jobban , s annál több ideig fáj a hasa. Legalábbis én így vettem észre. Viszont ha utánna újra felizgatom , akkor már elmúlik a hasfájása , de ha abbahagyom újból előjön. Megjegyzem a barátnőm még szűz , nem tudom ez mennyire számít. Ha majd nem lesz szűz akkor is fog fájni petting után a hasa? Miért van ez s mit lehet tenni ellene?
2010. júl. 18. 12:25
 1/6 anonim válasza:
nem lehet h izgul nagyon és azért fáj a hasa?...de fogalmam sincs h mitől lehet
2010. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ez most lehet, hogy hülyeség, de azt olvastam régebben, hogy ha felizgatod, de nem elégül ki, akkor utána fájhat a hasa. Keress rá neten.

De betegség tünete is lehet, úgyhogy ha nem múlik el, azért el kellene mennie orvoshoz.

2010. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de petting közbe nem fáj , s máskor se , de utánna alhasi fájdalmai vannak...
2010. júl. 18. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is olvastam, hogy egyeseknél könnyen előfordul, hogy ha nagyon felizgult állapotban van és nem lesz orgazmusa, csak egyszerűen abbahagyják, akkor 1. nagyon idegesítő érzés 2. alhasi fájdalmak előfordulhatnak. Ez persze egyénfüggő, de nálatok lehet, hogy ez a gond.

Próbáljátok ki, hogy ujjal kielégíted, aztán fáj-e még neki a hasa? :)

2010. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ismerős ..Barátnőmnek is szokott néha..Ez azért van mert felizgul de nem ejakulál..és ez nem csak lányoknál van.
2010. júl. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
felizgatod és nincs orgazmusa...elég kellemetlen!
2010. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!