Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kell engedély vagy nem?...

Anunimus kérdése:

Kell engedély vagy nem? Léccci normális válaszokat!

Figyelt kérdés
17 hónapja vagyunk együtt a barátommal és úgy gondoltuk ,hogy karácsonykor egymáséi leszünk.nekem ez lesz az első .A barátom azt szeretné ha anyukámmal ezt megbeszélném de én nem igazán szeretném nem azért mert nem merem vagy ciki lenne számomra vagy valami csak nem vagyunk olyan jó viszonyba ahogy kellene egy anyának és lányának.egyáltalán elmondjam neki?a másik pedig azt hallottam ,hogy a fogamzásgátlóhoz szülő engedély kell igaz? köszi a normális válaszokat! !!!
2011. nov. 3. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert, ha nem kérsz engedélyt, akkor nem hat.
2011. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
korotok?
2011. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szerintem is beszéld meg az anyukáddal. Lehet ettől jobb lenne a viszony köztetek ha látná, hogy bízhat benned.


17/L

2011. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Jó lenne a korotokat tudni.


De általánosan:

Ha a védekezési módszerekkel tisztában vagytok, helyesen védekeztek és megbíztok egymásban, nem lehet gond.


Fogamzásgátlóval kapcsolatos kérdéseiddel ide fordulhatsz:


[link]

2011. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én 15.a barátom kicsivel több .
2011. nov. 3. 12:45
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. nov. 3. 12:45
 7/11 anonim ***** válasza:
14%
Bizony, hogy kell. A helyi önkormányzatnál lehet igényelni a szükséges formanyomtatványt, amit ki kell tölteni a közösülni vágyó párnak, azok mindkét szülőjének/gondviselőjének két nagykorú tanú jelenlétében.
2011. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%

17 Hónap????


Már a 2. Hónap után meg kellett volna ezt tenni!

2011. nov. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem,hogy miért pont karácsonykor?És mi van,ha akkor nem fogod akarni éppen?Így előre eldönteni elég érdekes dolog számomra,nálunk csak úgy magától jött az első szeretkezés a párommal,nem így eltervezve(bár én 5 évvel voltam idősebb nálad,mikor megtörtént)...17 évesen kezdtem el szedni a gyógyszert,és anyu elkísért a dokihoz,mert megkértem rá,de arra nem emlékszek,hogy kellett-e konkrét engedély a gyógyszerhez(bár ez már 4 éve volt).
2011. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? ha elmultál 16 akkor nem kell szülői beleegyezés. csak elmész vizsgálatra meg laborba és kiírják ha nincs semmi gond ( felfázás, gyulladás...stb). Amugy elég rossz lehet ha nem vagytok anyukáddal jóban, és anyukámmal mindent megbeszélek és ő minden lépésemről tud, ami azt jelenti hogy a szüzesség elvesztéséről is tudott, és felkészített mindenre. Én azt tanácsolom neked, ha nem érzed azt hogy jó a viszony akkor ne beszélj vele. szerintem... de te tudod. Ha van valami kérdésed szívesen válaszolok. :) 22/l
2011. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!