Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, ha valaki 17-18...

Miért van az, ha valaki 17-18 évesen, vagy idősebb korban szűz, azt leszólják?

Figyelt kérdés
Kb úgy vannak a dologgal, mintha kötelező lenne, ha nem szexelnek az vmilyen bűnnek minősülne :D...
2011. nov. 4. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem sosem szólt le ezért senki.
2011. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mert popsifejek:D nem gáz.. ebből versenyt cisnálni elég alancsony intelligenciára utal:)
2011. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem se szóltak még le. Igaz nem is tudja senki...:D
2011. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mert egy beteg társadalomban élünk
2011. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem nem szólnak le, de rohadtul zavar, hogy nem voltam képes egyetlen normális kapcsolatot sem kiépíteni egy lánnyal :S
2011. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem szóltak még le ezért.. és ha le is szólnának, milyen jogon? lett volna rá lehetőségem, hogy elveszítsem, mégsem tettem, mert a) a fiú kissé ittas volt, b) egyéjszakással, nem éri meg. (én szerelmes voltam belé, de az mindegy.)


ez nem bűn. ez a mai világban inkább ritka, ha valaki ennyi idősen még szűz. én viszont igenis büszke vagyok arra, hogy nem kezdtem el 14 évesen, és megvártam, míg lelkileg is elég érett lettem rá.

2011. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én nem tudom miért van. De engem is folyton cikiznek emiatt a suliban. És elég kellemetlen ha rá kérdeznek. Sót még a fiuk és elégé szemetek.
2011. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért mert elkorcsosult a világ, a sok tini azt hiszi baromira érett és felnőtt így már 12-16 évesen szexel,részegen fetreng stb. a normális az ha 17-18 alatt mindenképpen szűz vagy nem volt 6-8 pasid és nem azzal telik a hétvégéd hogy próbálsz hajnalba hazamenni a kocsmából, akik leszólnak primitív agyatlan emberek semmi önbecsülésük,nehogy már azok véleményére adj
2011. nov. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mert buták. azt hiszik, ha nem száűzek, akkor menők lesznek. pedig a fenét. amúgy meg, ha ennyire zavar, mondd azt, hogy nem vagy az. bizonyítsák be...
2011. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 frombehind válasza:
mert most ezzel menőznek a gyerekek. régen biztos más volt a téma. másrészt nem kell tudniuk róla, h az vagy-e. harmadrészt akkor veszted el, amikor akarod, hiszen minden akarat kérdése - én gyenge voltam.
2012. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!