Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Engedjem neki hogy elvegye a...

Engedjem neki hogy elvegye a szüzességemet?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. A pasim 15. Születésnapja lesz és tudom, hogy arra vágyik legjobban hogy engedjem neki a szüzességem elvételét. 1 éve vagyunk együtt szerintem ez már nem lenne korai. Én is vágyok rá, hogy megtudjam milyen érzés. Többször megujjazott az jó volt... Ki is nyalt párszor. Én pedig leszoptam... De jó lenne többre is jutni ennél. Szóval szívem szerint engedném. De félek hogyha kitudódik leribancoznak, hogy ennyi idősen, vagy h beszél vkinek, esetleg h a szüleim megtudják stb...Pedig tényleg azért van mert szeretem és vágyok rá ettől nem vagyok ribanc sztem.
2011. nov. 6. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Kamu... Ennél jobb kérdés nem jutott az eszedbe?
2011. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez komoly kérdés vagy csak azért írtad hogy felmenjen napisz@rra?
2011. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ezz hülyeség..deeha igaz is..szerintem várj még vele.
2011. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha eltekintünk attól, hogy 13 éves vagy nem korai. 13évesen azért korai még.

Felőlem azt csináltok amit akartok :)

2011. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is kamu kérdés... De ha mégsem akkor KORAI MÉG! van még időd, szerintem várj még ezzel.:)
2011. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy, a törvény is tiltja.
2011. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Uristen... 13 éves vagy. Sztem várj vele. nem lehet tudni h mit akar. lehet hogy csak AZT akarja tőled
2011. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!