Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszthetem a szüzességem ha...

Elveszthetem a szüzességem ha éppen megvan a menstruációm minden nagyobb kellemetlenség nélkül?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha van gusztusotok úgy szexelni. De szerintem akkor is kellemetlen egy kicsit.
2008. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlenség alatt mit értesz? Mert fájni így is fájhat, de nem feltétlenül fog, de általában szokott, és teherbe is eshetsz a hiedelmekkel ellentétben, nagyon pici rá az esély, de lehetséges, és ilyenkor egyébként sem árt gumit használni, nem csak védekezés miatt, de higéniai okokból is. Vagy esetleg a vérzéstől tartasz, és így akarod megúszni? Nem mindenki vérzik első alkalommal és nem nagy mennyiség általában, van hogy csak másnap reggel látsz néhány foltot a bugyidon.

Én egyébként nem ajánlanám első alkalomra a menszeszes szexet, mert akkor hogyan izgat fel rendesen a srác? Első alkalomnál jó ha hosszú az előjáték és jól benedvesedsz, és ez akkor az igazi, ha szabadon csinálhat a punciddal amit akar és ami persze jó neked. Szóval szerintem várd meg a menszi végét és utánna próbálkozzatok. Kis síkosító is segítheti a behatolást, ha nem vagy elég nedves. De ha mégis így szeretnétek akkor tegyél törölközőt magad alá és mosakodj meg előtte és utánna sem árt mindkettőtöknek.

2008. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
MÁr nem azért deh sztem ez elég gusztustalan......nemhiszem h a paasinak lesz anyira gusztusa hozzá.....meg sztem elég higéniátlan mindenki részéről. MOst azt az egykét napot nembirjátok ki???áhhh
2008. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van, akinek eláll a vérzése ilyenkor egy kis időre (az első vagy az utolsó napokon). Ezt elég jól ki lehet próbálni, ha legközelebb a vérzés idején simogat jó sokáig (nem feltétlenül "ott"). Érezni fogod, ha közben elállt, meg látszik is majd a betéten.

Ezzel együtt, tényleg van egy kis esély a terhességre így is.

2008. ápr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!