Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 lány vagyok (szűz), a...

15 lány vagyok (szűz), a barátom is 15 (szűz), nagyon kívánjuk egymást, de ha vele vagyok akkkor akarom a szexet, ha meg bele gondolok a jelenléte nélkül aggájaim vanna. Szeretkezni szeretnék, de félek, hogy valamit elrontok. SOS!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommmal mind a kettönknek ez lesz az első. Rajta sokszor látom, meg mondja is, hogy szeretne velem eggyütlenni,de csak úgy hogy nekem a legjobb legyen. Azt mondta amikor pettingeltünk, és már majdnem ott tartottunk, h az ovszert is használhattunik volna, hogy ő azt akarja, hogy a legszebb élmény legyen nekem, és tervezzük meg közösen a tökéletes alkalmat.

Az aggodalmaim abban, hogy mennyi idős vagyok, és hogy fogom neki a legjobb élményt nyujtani ki is merülnek. Viszont a vér és a "fájdalom" miatt nem izgulok, mert tudom, hogy figyel és vigyáz majd rám, hogy kellemes legyen.

Kérlek kedves válaszolók segítsetek, hogy ne féljek a dologtól.


2010. márc. 11. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát ha belegondolsz egyetlen nap alatt emberek tízmilliói szexelnek...és senkinek semmi baja nem lesz


hacsak nem valami extrém dolgot csinálnak éppen

de egy sima szextől még senkinek semmi baja nem lesz sőőőt


ha a védekezésre figyeltek és az első pár alkalom esetleg nem is ugy megy ahogy annak mennie kell hidd el előbb utóbb belejöttök mindketten

sok sikert!!!


25/f

2010. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
szia!én ugyan ebben a helyzetben vagyok.vagyis voltam.(: előző hét szerdán történt meg az első.az én barátommal is ugyan így voltunk.terveztük,hogy minden jó legyen,felejthetetlen legyen,minden rendben legyen.az a legfontosabb szerintem,hogy bízz benne és vigyázzon rád és lelkileg is állj készen rá.én nem véreztem,csak minimálisat és egyáltalán nem fájt,de azért legyetek óvatosak.(: és ne izgulj,ha igazán szereted és készen állsz,akarod nem lesz semmi gond.védekezzetek!!(: 15/L !
2010. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a kedves válaszokat!

Utolsó: lehet, h szombaton megtörténik és azért izgulok így. Megkérdezhetem, hogy mik az élményeid? Én ibízok benne, csak magamban nem kellően, sztem izgulok és azért, de az családom nem tudhat róla, ami miatt végképp izgulok az VÉDEKEZÉS: Durex extra safe-t vettünk, és én egy kicsit félek, hogy elszakadhat...

Még egy kérdés, ti mennyi ideje jártok?

2010. márc. 11. 15:44
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
mit kell ezen tervezni? ez csak szex...amikor mindkét félnek b@szhatnékja van, akkor mi a gond? elsőre majd nyilván bénáztok egy kicsit, de majd belejöttök
2010. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Nem valószínű hogy elszakad...
2010. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
én is féltem,hogy kiszakad.de olvastam róla,hogy ha esetleg kiszaladna egy picike helyen is,akkor azonnal továbbhasad és egyből észre lehet venni.mióta ezt tudom nyugodt vagyok.mi is durexot használtunk.és igen.az én csalódom sem tud róla...nem is fog egy ideig.és az élményeim?szép volt,nagyon odafigyelt rám a barátom,nem volt semmi gond és nem bántam meg.(: felejthetetlen volt,mert igazán szeretjük egymást és nem érdekel mások véleménye.(: sok sikert.remélem tudtam segíteni.
2010. márc. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
családom*
2010. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

én köszönöm, hogy ilyen aranyos vagy.

Ti is egyidősek vagytok? Vagy a barátod már tapasztalt?

Júúj, úgy várom, hogy legyen végre szombat...főleg most, hogy ezt a választ kaptam az ovszerről. Szerintem a szüleim csak akkor tudják meg, ha már elmúltam 16...addig semmiképp. Remélem az ovszer felhelyezése símán fog menni...

2010. márc. 11. 15:57
 9/11 anonim válasza:
100%
mi is egyidősek vagyunk és a barátomnak is ez volt az első,ettől különleges volt.(: és én is csak miután elmúltam 16,akkor mondom el.az óvszer felhelyezése nem nehéz.
2010. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Óvszer fejj...akárki akármit mond a rántott hús módszer a leghatékonyabb akkor is
2010. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!