Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy érzitek, a szüzességetek...

Hogy érzitek, a szüzességetek elvesztése korai volt, késői, vagy épp a megfelelő időben történt?

Figyelt kérdés
...az akkori lelki érettségetek tükrében. :o)
2011. nov. 11. 00:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
87%

16 éves voltam és nem bántam meg, szerettem az akkori páromat,meg ő is engem, 2 éves kapcsolat volt, másfél hónap után feküdtem le vele,nem tartottam korainak,(sőt én kezdeményeztem) mert előtte 1 évig legjobb barátok voltunk, örülök neki hogy így történt meg az első

18/L

2011. nov. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
97%

21 voltam és nem bántam meg h ennyit vártam, ekkor lettem igazán szerelmes és mikor eljött az idő tudtam h vele szeretném. De így is 4 hónapot várakoztattam :)

Azóta is ő a párom.


25N

2011. nov. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
9%

00:28

Az egyetlen ciki dolog, hogy nem mered bevallani magadnak az igazat. Az írásodon meglátszik, hogy megláttad az írásomba magadat és muszáj volt 'visszatámadnod', az ego már csak ilyen.

Kérdésedre válaszolva 19 évesen vagy afölött azért ciki szűznek lenni, mert olyan, mintha nem is járnál társaságba, egy antiszociális személy lennél akinek nagy valószínűséggel semmi tapasztalata az érzelmek skálájáról.

Ne érts félre, engem csak a jó szándék vezérelt a soraim megírása közben. Valld be magadnak inkább, neked is jobb lesz úgy. A magyarázkodás meg nem vezet semmihez, olyan, mintha saját magadat akarnád meggyőzni a dologról (és nem csak a jelenlegi témában, úgy az egész életre vonatkozóan írom).

Köszönöm, ha elolvastad.

2011. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
77%
Tudod mi a ciki,kedves előttem szóló 16-17alatt elveszíteni,én az a válaszoló vagyok aki 19 évesen veszítette el,és bár voltak korábban is barátaim,buliztam,jártam társaságba,még nem éreztem,hogy le kell velük feküdnöm,19 évesen pedig szerelmesen veszítettem, el és képzeld a mai napig együtt vagyunk.Elég érett voltam hogy tudjam nem 12-16 évesen fogom elveszíteni,pláne nem egy jött-menttel,hanem majd akkor amikor igazán szerelmes leszek,és azzal akit érdemesnek gondolok rá. 22L
2011. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
41%
Én egyetlen szóval sem mondtam, hogy 17 életév alatt 'kéne' elveszíteni a szüzességed. A társadalmunkban én sem szeretem ezt a globalizmussal járó baromságot, hogy 14 évesen már dugtál, akkor te vagy a faszagyerek.
2011. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
81%

Hát utolsó elolvastam a nekem címzett üzenetet,de nem kívánnék reagálni.

Felesleges ebbe belemenni.Aki hülye,haljon meg.

2011. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon gáz és felszínes lehet az a személy,aki szerint 18 fölött szűznek lenni ciki!

az ilyen inkább kíméljen meg mindenkit a tanácsaitól.

én 18 voltam és a megfelelő partnerrel vesztettem el a ,,megfelelő időben."

2011. nov. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
92%

kb 17 volt és pont megfelelő (külömben nem tettem volna)


F26

2011. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
89%
13 voltam, semmiképp nem volt ott az ideje. Ha akkor gondolkoztam volna, akkor a mai fejemmel még egy jópá évig szűz lennék. 15/L
2011. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim válasza:
64%
Hát én 15évesen:(( de megbántam.lowozatok csak!
2011. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!