Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy érzitek, a szüzességetek...

Hogy érzitek, a szüzességetek elvesztése korai volt, késői, vagy épp a megfelelő időben történt?

Figyelt kérdés
...az akkori lelki érettségetek tükrében. :o)
2011. nov. 11. 00:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
97%

Én 20 évesen vesztettem el, azzal a fiúval, akiért oda meg vissza voltam. És nem bántam meg. Akkor jött amikor már tudtam értékelni.


Régebben 2 srác is udvarolt nekem, akkor választani akartam közülük, de a nagyim azt monda, hogy az első szerelem olyan mint hosszú tél után a tavasz: az ember előtt megint kinyílik a világ. De én nem éreztem így fiú iránt se, úgyhogy lemondtam róluk. De már nem bánom, hiszen én így elsőre olyan párt választottam ,akivel mai napig boldog vagyok. :)

22/L

2011. nov. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 xStefix ***** válasza:
96%

18 voltam, első kapcsolat, ami később még 5 évig tartott. Megvolt a kölcsönös szerelem és a felelősség is, így a mai eszemmel is helyesnek tűnik.

29/N

2011. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
89%

18 évesen történt, és szerintem korai volt, nem egy ilyen embernek akartam adni. Igaz a mondás, hogy a szerelem vak...


19/l

2011. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim válasza:
100%

Én 16 évesen vesztettem el a szüzességem, azzal a fiúval, akivel most is együtt vagyok. Akkor is nagyon szerelmes voltam belé és most is az vagyok, már az első alkalom is nagyon kellemes volt vele, persze azóta még jobb. Az igazság az, hogy talán kicsit korán volt, ha azt nézed, hogy csak 16 éves voltam, de akkor már egy éve együtt voltunk, abból a szempontból meg pont jó volt.

20/L

2011. nov. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim válasza:
87%
13 éves voltam. Szörnyen megbántam, mert naívságom vezérelt. Ez részben azóta is befolyásolja a kapcsolataimat, többször átgondolok egy dolgot, mielőtt cselekszem, és az agyamra hallgatok.. Tanultam belőle.. Nem vagyok rá büszke, mert ez még nem az a korszak volt, amikor 'ciki, ha szűz vagy..' 23/L
2011. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim válasza:
késői,18 voltam F
2011. dec. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
34%

Majdnem 22 évesen, tökéletesen itt volt már az ideje, hogy egy hivatásos lánnyal elveszítsem.


Hatalmas libidóval átkozott meg a sors és emiatt sokáig tartottam magamban a perverz vágyaimat, amit szívesen átéltem volna az első barátnőmmel, akivel igazán szerettük volna egymást, de nem jött egy lány sem, rájöttem ez nem fog már változni és ha nem megyek el még most, akkor 30-as éveimre is egy perverz, kiéhezett, szűz fiúka maradok. :(

2011. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
45%

Erre Chef bácsi idézete a legjobban idevaló.

17 évesen kell elveszteni a szüzességet addigra már mindenki megérik rá.

2011. dec. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
53%

épp megfelelő időbe volt

csak nem azzal a személlyel kellett volna akivel...

2011. dec. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim válasza:
94%
19 évesen történt, egyáltalán nem bántam meg, szépen lassan történt minden (4 hónap járás + előtte 2 hónap ismerkedés után) a párom már tapasztalt volt ilyen téren, de egyáltalán nem siettetett, nem volt rajtam sose nyomás ezen a téren, kb várta hogy én lépjek és így végül akkor történt meg, amikor már én is akartam.
2012. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!