Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A tapasztalt fiúk, akik már...

A tapasztalt fiúk, akik már többször szexeltek azok szeretik hogyha a barátnőjük még szűz? Vagy zavaró?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 17:32
1 2
 11/20 gsmtomi válasza:
100%

Szerintem nincs jelentősége....


De csak annak add oda magad,akit valójában szeretsz is

2011. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 molnardav válasza:
75%

Szia.

Ha a pasi fiatal még (17-24 közötti), akkor cseppet sem zavarja. Hogy miért? Mert ilyenkor a pasi sem túlzottan virtuóz az ágyban, és így nem égnek be egymás előtt. Másfelől pedig én se szeretnék olyan nővel lenni, akin már a fél város átment.


Viszont ha pasi már nem zsenge ifjú, hanem felnőtt ember, (24 felett kb) akkor már nem nagyon jön össze szűzzel. Hogy miért? Azért, mert ő már nem csak járni szeretne valakivel, hanem együtt élni, esetleg megállapodni. Egy szűzre pedig ilyen szempontból nem lehet alapozni.

Ugyanis ha egy nő megállapodik egy pasi mellett úgy, hogy nem volt más pasi az életében... Előbb-utóbb elkezd gondolkodni, hogy milyen lehet más pasival. Ezért előbb-utóbb úgyis meg fogja csalni a pasiját. Hiába mondják azt a nők, hogy "ááá, én nem fogom...", dehogynem. :(

Szóval egy szűz lány ilyen szempontból nem túl jó "garancialevél". :(

2011. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Birom, hogy felteszenk egy eldöntendő, légyegében majdnem közvélemény kutató kérdést, és aki nemet ir azt lepontozzák...

Miért ne lehetne már zavaró ez valakinek? De persze embere válogatja, engem se zavar, ha olyanról van szó akit szeretek.

2011. nov. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
75%
Ha itt az ideje akkor kell oda adni egy olyan embernek aki szeret téged mert hiába futsz olyan szekér után amelyik nem vesz fel,annak hiába adod nem értékeli.
2011. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Directorx válasza:
100%

Én Halak vagyok és nem tudom, hogy volt-e Szűz nőm...


Viszont a feleségem nem volt szűz mikor összejöttünk mégis őt szeretem a legjobban. De aki elvette a szüzességét az sem szerette annyira a szüzeket,hogy elvegye. Viszont biztos vannak akik szeretik a szüzeket,mert akkor minden lány szűz maradna...Ha senki sem szeretné, hogy szűz a csaj.

2011. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Békaszárnya válasza:
Persze. Én mindig olyan lánnyal akartam összejönni, aki az. Milyen szép lenne, ha egy olyat vehetnék feleségül, aki nem volt előtte más férfivel. :)
2011. nov. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
B@sszátok meg fiuk nektek semmise jo? És mivan Abba ha a barátnötök szüz?ez van. Ugye szüz vok de Ha nekem a pasim azt mondaná h gond kidobnám mint macskát szarni ...de hála istennek nincs -.- amugyis õrülnetek kéne h nem ment át rajta a fél világ!ch
2016. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

#17

Mert ügye csak ez a két véglet létezik, szüzek meg akiken átment a város?

És igen van akinek nem kell szűz akár tetszik akár nem. Téged kéne kivágni, te alpári hülye p*csa.

2016. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Jobb ha befogod a pofád! Ha 2 ember szereti egymást akkor ne az legyen a gond h szűz !
2016. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kivel beszélsz te kis takony?
2016. aug. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!