Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm szűz. Hogy tudnánk,...

A barátnőm szűz. Hogy tudnánk, , észrevehetetlenül" együtt lenni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mikor elszakad a szűzhártya, akkor vérzik (valami). Szóval hogy tudnánk úgy együtt lenni, hogy nem tűnne fel senkinek pl egy véres törölköző, ami alattunk volt? Hogy kerülnétek el az ilyen helyzetet?
2011. nov. 12. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek a Tescoban egy 400 forintos törölközőt, és aktus után dobjátok ki ha nem akarjátok kimosni.
2011. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne szexeljetek 14 évesen.
2011. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17/f
2011. nov. 12. 19:52
 4/9 A kérdező kommentje:
És a barátnőm is 17.
2011. nov. 12. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
a tescos törölközős jó ötlet
2011. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű, hogy vérzik. Én pl egyáltalán nem véreztem. Na meg ha vérzik is, akkor sem lesz hatalmas vértócsa alattatok, maximum pár csepp :) Szerintem ha van piros törölközőtök, azon meg sem látszik, ha meg kérdezik, hogy azt miért mossátok ki, megmondjátok hogy pl ezzel töröltétek fel a földet mikor kiborult valami.
2011. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az sem biztos, hogy vérezni fog.


22/L


Vagy csináljátok a menzesz végén és akkor rá tudjátok fogni, hogy a menstruáció miatt lett olyan.

2011. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt is mondhatja a barátnőd, hogy menstruációs vér. Én pl. ha menstruálok, az első 1-2 napban mindig törölközőt teszek magam alá éjszakára, mert át szoktam ázni.
2011. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 atilis ***** válasza:
53%
Ha ilyen problémátok van, az azt jelenti, hogy még nem vagytok készen a sexre. Aztán a száját is jól tömd be valamivel, mert nehogy anyu meghalljon valamit.
2011. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!