Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem akarnak velem...

Miért nem akarnak velem lefeküdni a nők?

Figyelt kérdés
Milliószor próbálkoztam már, sosem jött össze, mindig csak a jó öreg "barátok vagyunk" duma. Én többet akarnék egy nőtől, sőt el sem tudok képzelni férfi-nő barátságot. Külsőre nem gondolom magamat visszataszítónak, 21 éves magas jó felépítésű férfi vagyok. (188cm/85kg) Akárhogy, akárhol próbálom, úgy érzem nem tekintenek rám férfiként, pedig jók az adottságaim...
2011. nov. 20. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én is igy gondolkodtam egy ideig, de hidd el nekem ha nem ez a cél lebeg elötted h megfektess vlaakit hanem az h szeretnél egy barátnöt akit szerethetsz hidd el hamarabb összejön a dolog. A nők nem hülyék és szinte látják rajtad h mit szeretnél és valszeg ezért utasítják vissza...
2011. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól hogy te így gondolod a nők nem biztos.
2011. nov. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

valami taktikai hiba lesz akkor.

először tanulj meg dugni örömlányoknál.

közben tanulmányozd a pua.hu alapismereteit.

aztán vadászatra fel.

kb ennyi

2011. nov. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert csúnya vagy. Ha nem lennél az, lenne aki le akar veled feküdni.
2011. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
kép? :) :D
2011. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kép max priviben, ha kéred, és tudom ki kéri...
2011. nov. 20. 22:49
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is küldjél már egy képet
2011. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lifeishard ***** válasza:

Ha rád van írva, hogy nagyon kiéhezett vagy, nem akarnak majd kefélni veled. Kb. valami ilyesmi járhat a csaj fejében: "Nagyon ki van éhezve, ezek szerint rég szexelt. Tehát nem feküdt le vele senki. Nem kell senkinek. Miért pont én feküdjek akkor le vele?" Nézd meg ennek az ellenkezőjét: a csajok sokkal jobban nyitnak feléd, "tapadnak" rád, ha van (normális) párod, hiszen már valaki kiválasztott, meg ráadásul akkor sokkal nyugodtabb, lazább srác is vagy, hiszen megvan a mindennapi betevő is.

Ha egy csajjal kommunikálsz, lazíts, a pillanatnak élj, és ne a szexre utazz, úgyis tudják, hogy azt akarjuk. :D

2011. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!